Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > 44-letnia piosenkarka jest w ciąży! „To moje pierwsze dziecko”
Robert Głowacki
Robert Głowacki 25.07.2019 12:31

44-letnia piosenkarka jest w ciąży! „To moje pierwsze dziecko”

Ciąża u 44-letniej piosenkarki jest wielkim zaskoczeniem dla jej fanów. Australijska wokalistka opublikowała na Instagramie zdjęcie swojego ciążowego brzuszka, czym elektryzowała internautów, ze względu na swój wiek. – To moje pierwsze dziecko – wyznała.

Natalie Imbruglia zasłynęła w latach 90. wydając piosenkę Torn, która stała się międzynarodowym hitem, słuchanym po dziś dzień. Tym razem nie piosenka, a ciąża sprawiła, że znów jest o niej głośno. Piosenkarka poinformowała swoich fanów za pośrednictwem Instagrama, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Zamieściła urocze zdjęcie brzuszka, jednak najwięcej emocji wzbudził jej wiek. Gwiazda ma już 44 lata.

Natalie Imbruglia: ciąża w wieku 44 lat

Natalie Imbruglia po spektakularnym sukcesie, jaki odniosła pod koniec lat 90. usunęła się nieco w cień show-biznesu, skupiając się tym samym bardziej na życiu prywatnym, w którym nie zawsze było kolorowo. W 2003 roku piosenkarka wyszła za mąż za wokalistę grupy Silverchair Daniela Johnsa, jednak ich związek zakończył się już po 5 latach. To nie zniechęciło artystki w planach założenia rodziny, która jak się okazuje, założy sobie sama. Australijska wokalistka zdecydowała się na metodę in-vitro, o czym poinformowała swoich fanów na Instagramie.

Spodziewam się pierwszego dziecka, które przyjdzie na świat tej jesieni. Ci, którzy mnie znają, wiedzą, że jest to coś, czego pragnąłem od bardzo dawna. Jestem szczęśliwa, że stało się to możliwe, dzięki pomocy metody in vitro oraz dawcy spermy – napisała pod postem.

Ciąża artystki wzbudza emocje nie tylko ze względu na metodę in-vitro, lecz również przez wiek gwiazdy. W tym roku skończyła 44 lata. To dobry czas na pierwsze dziecko?

Kim jest Natalie Imbruglia?

Natalie Imbruglia jest australijską piosenkarką i aktorką, a swoją karierę zaczynała podobnie jak Kylie Minogue w serialu Sąsiedzi. Największy sukces odniosła w 1997 roku, gdy wypuściła na rynek album Left of the Middle, który promowała kultowa już piosenka Torn. Sukcesu piosenki, jak również samego albumu nie udało jej się już powtórzyć, aczkolwiek wciąż była aktywna zawodowo. W swojej karierze wydała już 6 płyt, a także zagrała w 6 filmach i serialach. Mimo że jej kariera międzynarodowa nieco przygasła, to w Australii wciąż jest jedną na największych gwiazd. Ciąża artystki z pewnością pomoże jej wrócić na medialny szczyt. Myślcie, że ciąża zainspiruje ją do nagrania nowej płyty?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ciąża

Całe oświadczenie gwiazdy na Instagramie.

ciąża

Piosenkarka jest w pierwszej ciąży w wieku 44 lat.

ciąża

Gwiazda zaszła w ciążę dzięki metodzie in-vitro.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jak się ubrać do Energylandii? Postaw na wygodne i casualowe zestawy
  2. Kot utknął w drzwiach garażowych. Wszyscy byli pewni, że nic z niego nie zostało
  3. W Szpitalu „Matki Polki” w Łodzi na świat przyszło 8 bliźniaków! Poznajmy Mieszka, Gniewka i…
  4. Które buty na platformie są najmodniejsze i jak w nich chodzić? Top 6 modeli
  5. Taco Hemingway znów rapuje o Idze Lis! Jego najnowsza płyta jest pełna smaczków, rodzice będą zadowoleni