Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Agata Duda zadała szyku podczas wyborów parlamentarnych. Takiej kreacji nie powstydziłaby się księżna Diana
Marta Kulik
Marta Kulik 14.10.2019 10:07

Agata Duda zadała szyku podczas wyborów parlamentarnych. Takiej kreacji nie powstydziłaby się księżna Diana

agata duda
Fot.wikipedia.org

Agata Duda kolejny raz zadała szyku. Podczas wyborów parlamentarnych wyglądała niczym członkini rodziny królewskiej! Takiej kreacji nie powstydziłaby się nawet księżna Diana. Na co tym razem postawiła Pierwsza Dama?

Agata Duda słynie z niezwykle udanych stylizacji, jednak za każdym razem coraz bardziej nas zaskakuje. To, jak wyglądała, oddając swój głos, sprawiło, że zaniemówiłyśmy. Aż trudno uwierzyć, że nie kończą jej się pomysły! Choć miała na sobie coś zupełnie nowego, to pojawił się też nieodłączny element wielu jej stylizacji.

Agata Duda: wybory

Prezydencka para świeci przykładem, dlatego spełnia swoje obywatelskie obowiązki i bierze udział w wyborach. Prezydent i Pierwsza Dama głosowali w Krakowie, który zajmuje szczególne miejsce w sercu Agaty Dudy. To tam się urodziła, wychowywała, kończyła studia i podejmowała pierwszą pracę. W dawnej stolicy wciąż mieszkają jej rodzice, a w ich domu ma mnóstwo swoich rzeczy z młodzieńczych lat.

agata duda

Pierwsza Dama oddała swój głos w Szkole Podstawowej nr 109. Jak zwykle postawiła na elegancką fryzurę, a szczupłą sylwetkę podkreśliła długą, czarną sukienką w białe grochy. Aby jeszcze bardziej wyeksponować talię, założyła duży brązowy pas z okrągłą klamrą. Całość uzupełniła niewielką torebką w swoim stylu. Kopertówki to jedyne torebki, które nosi! Kolejny raz jesteśmy pod ogromnym wrażeniem!

Jakie studia skończyła Agata Duda?

Agata Duda skończyła studia filologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim. Tuż po odebraniu dyplomu zaczęła pracować jako nauczycielka niemieckiego w jednym z krakowskich liceów. Nic dziwnego, że jest tak związana z tym miejscem. Gdy jej koledzy opuszczali rodzinne miasto, ona została i studiowała w Krakowie.

agata duda

Dopiero gdy Andrzej Duda został prezydentem, porzuciła pracę nauczycielki i zamieszkała w Warszawie. W nadzwyczajnym tempie poznała wszystkie tajniki dobrego stylu. Dziś znakiem charakterystycznym Pierwszej Damy jest wyrafinowany gust i niezwykłe wyczucie. Pomimo upływu lat nigdy nie zaliczyła modowej wpadki, a jej kreacje zawsze idealnie pasują do okazji. Wiele pań podpatruje stroje Agaty Dudy i wprowadza je do swojej szafy. Obserwatorzy jej stylu już zawsze będą pamiętać jej piękne suknie, gustowne małe torebki czy stylowe dodatki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ikea: Zjadła obiad, połamała zęby. Dostanie ogromne odszkodowanie
  2. Żyli razem 69 lat, zmarli w odstępstwie kilku minut. Gdy dzieci zobaczyły ich po raz ostatni, zaczęły płakać
  3. Dziennikarka zaliczyła przezabawną wpadkę na wizji. Jej syn wkradł się na plan programu
  4. Kot uderzył łapką bawiące się z nim dziecko. Maluch zareagował błyskawicznie
  5. Żona zainstalowała kamery w całym domu. Nagranie z kuchni wystarczyło, by wyniosła się z domu
  6. Ukryta kamera nagrała, co robi listonosz z psami, gdy nikt nie patrzy. Właściciel nic o tym nie wiedział