Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Czarny lakier do paznokci, fikuśne okulary, luźna kurtka. Agata Duda na zdjęciach sprzed lat wygląda zupełnie inaczej
Marta Kulik
Marta Kulik 20.08.2019 11:49

Czarny lakier do paznokci, fikuśne okulary, luźna kurtka. Agata Duda na zdjęciach sprzed lat wygląda zupełnie inaczej

Agata Duda
instagram.com/prezydent_pl/

Agata Duda ma wizerunek eleganckiej, szykownej kobiety, która nigdy nie pozwala sobie na modowe wpadki. Pierwsza Dama zawsze wygląda idealnie i stosownie do sytuacji, a ubierają ją najlepsi projektanci i styliści. Jak wyglądała lata temu, zanim została jedną z najważniejszych osób w kraju? Lubiła stylizacje proste, ale z pazurem!

Agata Duda przeszła ogromną metamorfozę, odkąd została Pierwszą Damą. Na zdjęciach opublikowanych przez prezydenta nie przypomina eleganckiej kobiety spotykającej się z najpotężniejszymi ludźmi świata. Lubiła jednak wyglądać naturalnie i kobieco. Jej ulubione kolory was zaskoczą!

Agata Duda kiedyś

Agata Duda w 2015 roku pożegnała się ze zwykłym życiem i karierą pedagogiczną na rzecz pełnienia funkcji pierwszej damy. Przeprowadzka do pałacu prezydenckiego wiązała się nie tylko z nowymi obowiązkami, ale także z nowym wyglądem. Jak Agata Duda wyglądała przed metamorfozą pod okiem sztabu specjalistów od wizerunku? Prezydent ma na Instagramie zdjęcia żony z 2012 roku!

Andrzej Duda podzielił się z internautami kilkoma fotografiami z pobytu w górach. Na dawnych zdjęciach Agata Duda prezentuje się mniej elegancko, ale równie interesująco. Obecna Pierwsza Dama lubiła paznokcie pomalowane na czarno, duże okulary przeciwsłoneczne i wygodne stroje. Nie myślała wtedy, że kilka lat później będzie nosiła kreacje za kilkanaście tysięcy złotych!

Agata Duda dawniej lubiła inny styl

Ze zdjęć opublikowanych przez Andrzeja Dudę wynika, że Pierwsza Dama dawniej lubiła zdecydowanie inny styl. Przede wszystkim w swoich strojach stawiała na czerń i biel. Pozwalała sobie na więcej luzu, ale lubiła gustowne dodatki w postaci swobodnie zawiązanej chusty i nie bała się nonszalanckiej fryzury.

-Najładniejsza pierwsza dama.

-Normalna kobieta!

-Sam bym się zakochał.

Piszą zachwyceni internauci. Doceniają to, że para prezydencka chętnie pokazuje się w naturalnych sytuacjach. Co jeszcze możemy znaleźć na prywatnym Instagramie Andrzeja Dudy? Między innymi zdjęcia córki Kingi, martwej i żywej natury, urodzinowych tortów czy przeróżnych budynków.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

AGATA DUDA

Andrzej Duda opublikował wyjątkowe zdjęcia Pierwszej Damy.

AGATA DUDA

Agata Duda zawsze wyglądała wyjątkowo!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

  1. Resort zabrał głos w sprawie 500 plus. Wiemy, kto nie dostanie pieniędzy
  2. Słynny aktor wziął ślub po 12 latach związku. Opublikował zdjęcie z ceremonii
  3. Anna Kalczyńska pokazała zdjęcie z mężem. Jednak uwaga fanów skupiła się na czymś innym
  4. Rodzice Piotra Woźniaka-Staraka to miliarderzy. Czym się zajmują?
  5. Do szamponu dodała trochę sody oczyszczonej. Nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła, gdy spojrzała w lustro
  6. Fatalne doniesienia o Agnieszce Woźniak-Starak. Konieczna była pomoc specjalisty

Źródła: wprost.pl