Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Agata Duda zadaje szyku w USA. Pokazała się w dwóch wystrzałowych kreacjach i podkreśliła długie nogi
Robert Głowacki
Robert Głowacki 24.09.2019 13:50

Agata Duda zadaje szyku w USA. Pokazała się w dwóch wystrzałowych kreacjach i podkreśliła długie nogi

Agata Duda
fot. Tomasz Jastrzębowski, CC0, / Wikimedia Commons

Agata Duda zadaje szyku w USA! Pierwsza Dama towarzyszy prezydentowi Andrzejowi Dudzie podczas kolejnej wizyty w Stanach Zjednoczonych. Pokazała się w dwóch wystrzałowych kreacjach, podkreśliła długie nogi i zachwyciła internautów i amerykańskich fotoreporterów. Przekonajcie się zresztą sami!

Agata Duda już przyzwyczaiła nas do tego, że podczas każdej oficjalnej wizyty prezentuje się rewelacyjnie. Tak stało się również tym razem, w czasie kolejnej wizyty pary prezydenckiej w USA. Pierwsza Dama pokazała się w dwóch kreacjach, czym skupiła na sobie uwagę wszystkich dookoła. Wyglądała modnie i z klasą!

Stylizacje Agaty Dudy w USA

To już kolejna wizyta polskiej pary prezydenckiej w USA. Tym razem Andrzej Duda wraz z małżonką wzięli udział w debacie generalnej 74. sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ, a także spotkali się z prezydentem USA: Donaldem Trumpem. Agata Duda w trakcie wizyty nie zawiodła stylizacjami.

Podczas pierwszego dnia, gdy para prezydencka spotkała się z amerykańską Polonią, Pierwsza Dama wybrała sukienkę w biało-czerwone barwy do kolan, odsłaniając tym samym swoje długie i zgrabne nogi. Drugiego dnia pokazała się już w nieco bardziej stonowanym wydaniu, a dokładnie wybrała granatowy, elegancki kostium. Musimy przyznać, że Agata Duda ponownie pokazała klasę na arenie międzynarodowej. Aż miło popatrzeć!

agata duda

Agata Duda przemówiła w USA

Agata Duda zazwyczaj nie zabierała głosu w ważnych kwestiach, a w trakcie oficjalnych wizyt pełniła głównie rolę reprezentacyjną. W czasie spotkania z amerykańską Polonią w New Britain swoje przemówienie na temat wpływu Polaków na niepodległość Ameryki wygłosił Andrzej Duda, co nie było dla nikogo zaskoczeniem.

Miłą niespodzianką dla dziennikarzy, a także zebranej Polonii było to, że przemówiła milcząca do tej pory Pierwsza Dama. Agata Duda podziękowała za ciepłe przyjęcie, a także za nauczanie języka polskiego oraz historii w szkołach. Dla niej, jako nauczycielki i patriotki to niezwykle ważne.

agata duda

Dziękuję państwu za codzienne, niezwykłe zaangażowanie w nauczanie języka polskiego, polskiej historii, geografii, ale także kultywowanie polskiej kultury i tradycji – mówiła Agata Duda.

Podczas wizyty polskiej pary prezydenckiej w USA, prezydent Andrzej Duda i prezydent Donald Trump podpisali deklarację pogłębiającą współpracę obronną Polski i USA oraz wzmacniającą bezpieczeństwo całego NATO. Myślicie, że niedługo zajmą się wizami dla Polski?

agata duda

ZOBACZ TEŻ:

  1. Krakowska kuria zwolniła trzy kobiety. Powód zszokował opinię publiczną
  2. Córka serialowego wójta z „Rancza” to dziś prawdziwa seksbomba. Nie przypomina niewinnej dziewczynki
  3. Katarzyna Warnke wyznaje: „Pierwszym miejscem, które odwiedza kobieta po porodzie jest fryzjer”
  4. Nowa gwiazda Polsatu pokazała nagie zdjęcia. Tak odważnych fotek nie ma żadna inna
  5. 72-latka wzięła ślub z 27-latkiem. Teraz ma gigantyczny problem, którego nie da się rozwiązać
  6. Nagłe dźwięki z głębi kościoła przerwały ślub. Narzeczony stał jak wryty, panna młoda momentalnie odwróciła się od ołtarza