Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Agnieszka Chylińska w poruszającym wywiadzie. Przyznała, że jest mamą „wyjątkowego” dziecka
Michał Włoch
Michał Włoch 04.01.2020 09:07

Agnieszka Chylińska w poruszającym wywiadzie. Przyznała, że jest mamą „wyjątkowego” dziecka

agnieszka chylińska
fot. screen z youtube.com TVN Talent show

Agnieszka Chylińska udzieliła wywiadu, w którym bardzo się otworzyła. To nietypowa postawa gwiazdy, która bardzo stara się oddzielać życie prywatne od zawodowego. Gwiazda opowiedziała nawet o swoich dzieciach…

Życie prywatne gwiazdy owiane jest aurą tajemnicy. Agnieszka Chylińska jest jedną z najpopularniejszych w kraju osobowości medialnych, lecz na temat jej życia prywatnego nie wiadomo za wiele. Tak miało pozostać, a wywiad, który Marcin Prokop przeprowadzał z artystką, miał być profesjonalny i podobny do reszty rozmów, jakie ukazują się w mediach. Dlaczego stało się inaczej? Gwiazdę zjadły emocje.

Agnieszka Chylińska – dzieci

Ile dzieci ma Agnieszka Chylińska? Agnieszka Chylińska ma trójkę dzieci. Do mediów nie przedostają się ich zdjęcia. Wiadomo za to, jak się nazywają. Najstarszy jest Ryszard, który ma dwie siostry: Esterę i najmłodszą Krystynę.

Wywiad, który Marcin Prokop przeprowadził z gwiazdą, miał dotyczyć jej najnowszej książki dla dzieci, zatytułowanej Giler, trampolina i reszta świata. Rozmowa nie ukaże się w pełnej wersji.

– Temat mnie przerósł. Myślałam, że dam radę, że przecież napisałam tę książkę, by powiedzieć wam więcej – napisała w oświadczeniu artystka, która chciała przeprosić widzów.

Również o sobie i o byciu mamą wyjątkowo „wyjątkowego” dziecka. Długo trzymałam w sobie te emocje nie „na sprzedaż”. Wyleciały ze mnie. Rozpłakałam się. Nie umiałam „profesjonalnie” – dodała.

Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej?

Mąż Agnieszki Chylińskiej jest normalnym facetem, który ma stabilny charakter – to słowa samej piosenkarki, które przytacza portal party.pl. W zasadzie na temat wybranka serca gwiazdy wiadomo niewiele więcej.

Może mieć to związek z burzliwą przeszłością Chylińskiej, która ma nie najlepsze wspomnienia ze swoich poprzednich romantycznych relacji i za wszelką cenę stara się chronić samą siebie.

Oddałam kiedyś całe serce komuś, kto zrobił z tego tatar. I dlatego mam dziś problem z zaufaniem, z otworzeniem się i z tym, żeby na hasło kocham cię zareagować dobrze. Jak się pojawia bliskość, to mnie już nie ma… – czytamy na party.pl.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska napisała list do swoich fanów.

Agnieszka Chylińska

Artystka rozmawiała z Marcinem Prokopem.

Agnieszka Chylińska

Gwiazda opowiedziała o swoim wyjątkowym dziecku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jacek Rozenek już wcześniej miał niepokojące objawy. Lekarze w żaden sposób nie ostrzegli go przed udarem
  2. Wtopa Natalii Oreiro na Sylwestrze Marzeń. Wszystko widać na nagraniu
  3. Ślub kościelny? W 2020 ksiądz ma nowe prawa. Będą szczegółowe rozmowy z narzeczonymi
  4. Znaki zodiaku, które się przyciągają. 3 pary, które stworzą najlepsze duety w miłości i przyjaźni
  5. Sylwester TVN: Marcin Prokop w ogniu krytyki. Jego wypowiedzieć z sylwestrowej sceny wywołała skandal

Źródło: party.pl