Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Agnieszka Dygant pierwszego męża poznała jeszcze w trakcie studiów. Kim jest Marcin Władyniak?
Robert Głowacki
Robert Głowacki 12.09.2019 18:55

Agnieszka Dygant pierwszego męża poznała jeszcze w trakcie studiów. Kim jest Marcin Władyniak?

filmpolski.pl

Agnieszka Dygant: pierwszy mąż był dla niej ideałem. Mało kto wie, że znana aktorka w przeszłości była już zamężna. Marcin Władyniak był pierwszym mężem gwiazdy, jednak z upływem czasu para się od siebie oddalała. Dlaczego ich związek się rozpadł?

Agnieszka Dygant niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym w mediach, toteż nie ma się czemu dziwić, że mało kto wie o jej pierwszym ślubie. Agnieszka Dygant: pierwszy mąż aktorki był jej miłością ze studiów. Para pobrała się tuż po odebraniu dyplomu, jednak chęć zrobienia kariery zwyciężyła nad ich uczuciem. Kim jest Marcin Władyniak?

Agnieszka Dygant: pierwszy mąż

Agnieszka Dygant studiowała na łódzkiej filmówce i to właśnie tam poznała swojego pierwszego męża: Marcina Władyniaka. Początkowo nikt się nie spodziewał, że pomiędzy tą dwójką kiedykolwiek zaiskrzy. Agnieszki było wszędzie pełno, w przeciwieństwie do Marcina, który nie wychodził przed szereg. Wydawałoby się, że do siebie nie pasują, jednak wszystko zmieniło się na ich pierwszej randce. Okazało się, że mają ze sobą dużo wspólnego. Od tamtej pory stali się sobie bardzo bliscy.

Pobrali się tuż po skończeniu szkoły i razem zaczęli pracować w Teatrze Powszechnym. Początkowo ich małżeństwo wydawało się idealne, jednak z czasem do ich życia wkradła się zawodowa rywalizacja, ponieważ aktorka zaczęła dostawać więcej ról niż jej mąż. Momentem kulminacyjnym w rozpadzie ich związku była rola Agnieszki Dygant w serialu Fala Zbrodni, który był kręcony we Wrocławiu. To właśnie tam poznała Patryka Yokę, z którym jest związana do dziś. Aktorka i jej pierwszy mąż rozwiedli się po cichu w 2006 roku.

Kim jest Marcin Władyniak?

Marcin Władyniak jest aktorem, ale nie jest to jedyna profesja, jakiej się ima. Były mąż Agnieszki Dygant jest również operatorem filmowym. W 1998 ukończył studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Swój debiut teatralny zaliczył w grudniu 1998 roku rolą Hipolita we Fredrze na scenie Teatru Powszechnego im. Zygmunta Hübnera w Warszawie. Przez kolejne lata występował w Teatrze Powszechnym w Warszawie. Ukończył także dziennikarstwo ze specjalizacją fotografii prasowej na Uniwersytecie Warszawskim.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Agnieszka Dygant

Agnieszka Dygant: pierwszy mąż aktorki poprosił ją o rękę pod koniec studiów.

Agnieszka Dygant: pierwszy mąż

Pierwszym wybrankiem gwiazdy był Marcin Władyniak.

Agnieszka Dygant: pierwszy mąż

Jest również aktorem, a także operatorem filmowym. Rozwiedli się w 2006 roku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pies to wielki przyjaciel, ale i wydatek. Koszty mogą zdziwić
  2. Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza w młodości. Do sieci trafiło ich wspólne zdjęcie sprzed lat
  3. Kontrowersyjny trend ślubny. Skusiła się na to sama Martyna Wojciechowska
  4. Dziewczyna Kuby Wojewódzkiego ma 22-lata. Dziennikarz pochwalił się o 34 lata młodszą partnerką
  5. 43-letnia, najpiękniejsza gwiazda Polsatu Karolina Szostak pochwaliła się nadzwyczajnym efektem diety owocowo-warzywnej. Brawo
  6. Kasia Cichopek pokazała zdjęcie swojej kuchni. Nawet Szelągowska by takiej nie zaprojektowała