Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Agnieszką Kotlarską zachwycił się cały świat. W latach 90. zginęła z ręki psychofana
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek 06.01.2020 17:26

Agnieszką Kotlarską zachwycił się cały świat. W latach 90. zginęła z ręki psychofana

śmierć
fot. screen z YouTube

Agnieszka Kotlarska, którą zachwycił się świat zakończyła swoje życie tragicznie. Piękna Polka dostawała propozycje pracy u najlepszych projektantów mody, a Nowy Jork był jej drugim domem. Za sławę i piękno zapłaciła najwyższą cenę – 27 sierpnia 1996 roku została brutalnie zamordowana przez stalkera. Minęła 23. rocznica tragicznych wydarzeń.

Urodzona we Wrocławiu dziewczyna już od liceum była nękana przez kolegę ze szkoły. Nękał ją listownie, ale przede wszystkim za pomocą czynów sprawiał, że nie mogła czuć się bezpiecznie na ulicy. Z zapartym tchem śledził wygrane konkursy Kotlarskiej i marzył o wspólnym życiu. Ta historia skończyła się tragedią.

Agnieszka Kotlarska była nękana przez stalkera

Miss urodziła się we Wrocławiu, gdzie również rozpoczynała swoją edukację. Mniej więcej w liceum dostrzeżono jej świetne warunki fizyczne. Wysoka i szczupła sylwetka w połączeniu z niezwykłą urodą stanowiły przepustkę do świata mody. Piękne zielone oczy i brązowa czupryna również wpadły w oko koledze ze szkolnego korytarza – Jurkowi. Syn jednej z nauczycielek był nie tylko wysoki jak nasza bohaterka, ale podobno równie inteligentny i wysportowany. Agnieszka jednak nie czuła się przekonana do chłopaka.

Z kolei licealista nie dawał za wygraną, a swoje miłosne uniesienie wobec dziewczyny demonstrował za pomocą dziwnych zachowań. Pierwszym dziwną sytuacją była napisana przez niego bajka o krasnoludku, inspirowana dziewczyną. Następnie doszło do niepokojących sytuacji jak głuche telefony czy czekanie na Kotlarską pod szkołą.

Konkursy piękności przyczyniły się tragedii

W tym samym czasie młoda licealistka postanowiła spróbować swoich sił w modelingu. W tym celu zapisała się do agencji modelek. Ta, dostrzegając jej potencjał, zgłosiła ją na Miss Dolnego Śląska. Stąd już było niedaleko do korony Miss Polski oraz Miss International. Jurek przez cały czas śledził wiadomości dotyczące swojej pięknej koleżanki. Gdy w końcu dostrzegł ją w rodzinnym Wrocławiu, podszedł i zapytał się, czy może ją odprowadzić. Nie zgodziła się, co tylko rozjuszyło mężczyznę.

Potem modelka wyjechała do Stanów, gdzie uczestniczyła w wielu sesjach zdjęciowych. Wróciła do Polski, a z mężem zamieszkała na Maślicach. Jurek nigdy nie pogodził się z takim stanem rzeczy – do tego stopnia, że 27 sierpnia 1996 roku zamordował swoją szkolną miłość przy użyciu noża. Ten makabryczny czyn odbił się szerokim echem po całym kraju i rozgorzała dyskusja o stalkingu i prywatności osób sławnych.

Zobacz zdjęcia Agnieszki Kotlarskiej:

Agnieszka Kotlarska: miss

Agnieszka Kotlarska: miss prezentowała się pięknie na każdym zdjęciu. Nic dziwnego, że wygrała konkursy piękności.

Agnieszka Kotlarska: miss

Piękną modelkę zabił chory z zazdrości psychofan. Nękanie osób za pomocą słów, ale również fizycznych czynów nazywamy stalkingiem.

Agnieszka Kotlarska: miss

Agnieszka Kotlarska: miss prezentowała się świetnie już w liceum. Zauważył ją wówczas kolega ze szkoły, który potem był również jej zabójcą.

Agnieszka Kotlarska: miss

Agnieszka Kotlarska: miss brała udział w licznych konkursach piękności. Najważniejszy to oczywiście Miss International, który zrobił z niej gwiazdę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Resort zabrał głos w sprawie 500 plus. Wiemy, kto nie dostanie pieniędzy
  2. Na swoim weselu Krzysztof Rutkowski zaśpiewał dla żony znany hit. Mamy nagranie
  3. Jolanta Kwaśniewska po latach zdradziła całą prawdę o byciu pierwszą damą. „O godzinie 18 byłam karnie w domu”
  4. Beata Kozidrak wyznała prawdę o operacjach plastycznych. „Ciało to mapa naszego życia.”
  5. 19 dni po ślubie spojrzała na ślubne zdjęcia. Wtedy odkryła przerażającą prawdę
  6. Tego noworodka miało nigdy nie być. Urodził się trzymając dowód na to w rączce, pielęgniarki zrobiły zdjęcie

źródła: polskatimes.pl