Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Agnieszka Perepeczko kwitnąco za granicą. Jeden kadr zachwycił fanów
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 10.03.2023 21:27

Agnieszka Perepeczko kwitnąco za granicą. Jeden kadr zachwycił fanów

Agnieszka Perepeczko
fot. KAPiF

Agnieszka Perepeczko w maju skończy 81 lat, ostatnio w mediach społecznościowych opublikowała odważne zdjęcie, fani byli zachwyceni "Chyba pani podpisała pakt z diabłem o wieczną młodość, wygląda pani zjawiskowo" piszą pod jej zdjęciem. 

Aktorka obecnie przebywa w Bentleigh w Australii, przed urodzinową imprezą postanowiła pokazać swoje wdzięki. Nie da się ukryć, że wygląda rewelacyjnie. 

Agnieszka Perepeczko zachwyciła nowym zdjęciem

Na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym modelka dumnie prezentuje swój dekolt, ma na sobie czarną hiszpankę, która podkreśla jej atuty. Uwagę przyciąga również jej duży uśmiech, który jak sama twierdzi, jest spowodowany "dobrym humorem". 

Urodziny w Bentleigh, trzeba jakoś wyglądać. Dzisiaj urodziny Alka... popołudniowy lancz jest okazją do spotkania ludzi kulturalnych, artystycznych i fajnych. A od lat skład się prawie nie zmienia, tylko jesteśmy nieco dojrzalsi, ale jest zawsze bardzo wesoło, bo przeważnie wszyscy mamy poczucie humoru i lubimy się śmiać. A ja jestem w wybitnie dobrym humorze napisała pod swoim zdjęcie.

Karina z "Chłopaków do wzięcia" zapozowała przy basenie. Fani zachwyceni

Internauci i Agnieszce Perepeczko: "Im starsza, tym lepsza"

Internauci nie mogli wyjść z zachwytu, gdy zobaczyli nowe zdjęcie aktorki, komentowali, że z wiekiem wygląda coraz lepiej, a czas jest dla niej bardzo łaskawy. 

Najcudowniejsza kobieta Świata.

Czas jest dla Ciebie bardzo łaskawy.

Niczego sobie babeczka im starsza, tym lepsza.

Chyba pani podpisała pakt z diabłem o wieczną młodość, wygląda pani zjawiskowo – czytamy pod postem aktorki.

Agnieszka Perepeczko: kariera

W latach 2003-2007 grała postać Simony w serialu "M jak miłość", która dała jej jeszcze większą rozpoznawalność. Pojawiła się również w takich produkcjach jak "Strzał w dziesiątkę" czy " Babie lato, czyli bądź szczęśliwa całe życie".

Pod koniec lat 90. była redaktor naczelną miesięcznika "Magiczna Quchnia", a w 2001 roku wydała własną książkę "Fascynacje kulinarne gwiazd". 

Agnieszka Perepeczko (3).jpg
fot. KAPiF
Agnieszka Perepeczko (2).jpg
fot. KAPiF