Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Agnieszka Radwańska planuje zostać Ministrem Sportu? Tenisistka wyjawiła swoje plany w szczerym wywiadzie
Marta Kulik
Marta Kulik 07.12.2019 22:20

Agnieszka Radwańska planuje zostać Ministrem Sportu? Tenisistka wyjawiła swoje plany w szczerym wywiadzie

twarz
Fot.screen PnŚ

Agnieszka Radwańska przez wielu chętnie byłaby widziana na scenie politycznej. Czy tenisistka planuje w przyszłości objąć stanowisko ministra sportu? Swoje plany wyjawiła w szczerym wywiadzie, którego niedawno udzieliła. Jej fani z pewnością nie będą zawiedzeni.

Odkąd Agnieszka Radwańska zakończyła sportową karierę, Polacy zastanawiają się, czym zajmie się teraz 30-letnia gwiazda. W ostatnim czasie przeszła metamorfozę, a jej poważny wygląd fani połączyli z odpowiedzialnym stanowiskiem. Jeśli zdecydowałaby się zająć polityką, bez wątpienia miałaby wielu wyborców.

Agnieszka Radwańska ministrem?

Kiedy Agnieszka Radwańska pochwaliła się nową fryzurą, internauci zauważyli, że w tak eleganckim wydaniu śmiało mogłaby zająć poważne stanowisko – na przykład w ministerstwie sportu. Znajomość tej dziedziny od podszewki byłaby wielkim atutem. Co na to gwiazda?

Żeby podjąć taką decyzję, trzeba być przygotowanym, trzeba poświęcić wszystko. To stanowisko, które wymaga poświęcenia, więc na ten moment sobie tego nie wyobrażam. Nigdy nie mów nigdy, ale na ten moment nie brałam tego pod uwagę – powiedziała w rozmowie z Plotkiem.

Kiedy jeszcze niedawno stanowisko ministra sportu jako jedynie nie było zajęte, sam były wicepremier Janusz Piechociński na Twitterze zastanawiał się, czy Agnieszka Radwańska obejmie tę funkję. Być może za niecałe cztery lata będzie to możliwe.

Czym zajmuje się Agnieszka Radwańska?

Agnieszka Radwańska zajmuje się korzystaniem z uroków, jakie daje podróżowanie na własną rękę. Od ostatnich zawodów Agnieszki Radwańskiej minął ponad rok, dlatego miała już wiele okazji do wyjazdów. W przeszłości odwiedzała wiele krajów, ale ze względu na zawody i treningi nie mogła wiele zobaczyć. Dopiero teraz ma szansę spokojnie zwiedzać i poznawać kulturę oraz kuchnię danych miejsc.

W rozmowie z Plotkiem tenisistka przyznała, że podróżuje razem z mężem, sportowcem i swoim dawnym trenerem Dawidem Celtem. Para pobrała się w 2017 roku. Agnieszka Radwańska kontaktuje się z fanami na Instagramie, gdzie pokazuje zdjęcia ze swoich podróży, a także dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia prywatnego.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

AGNIESZKA RADWAŃSKA

Agnieszka Radwańska na razie nie zostanie ministrem sportu, ale nie wyklucza takiej możliwości.

AGNIESZKA RADWAŃSKA

Tenisistka odpoczywa po zakończeniu kariery.

AGNIESZKA RADWAŃSKA

W wolnym czasie gwiazda podróżuje.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lodówkę lub pralkę kup przed nowym rokiem. Potem ostro przepłacisz
  2. Nie żyje Hanna Polk. Gwiazda kultowych polskich seriali zmarła nagle, miała 56 lat
  3. The Voice Senior już dziś zadebiutuje na TVP2. Znamy szczegóły programu
  4. Nie żyje aktor „Star Treka”. Osierocił siedmioro dzieci
  5. W dniu ślubu żona postanowiła dać mężowi prezent. Gdy go zobaczył nie mógł przestać płakać