Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Ewa Minge wspiera Agnieszkę Woźniak-Starak: ”Wszystko idzie w tym kierunku, żeby Cię dobić”
Marta Kulik
Marta Kulik 07.11.2019 18:07

Ewa Minge wspiera Agnieszkę Woźniak-Starak: ”Wszystko idzie w tym kierunku, żeby Cię dobić”

agnieszka woźniak-starak
fot. screen YouTube Plejada

Agnieszka Woźniak-Starak otrzymała publiczne wsparcie od Ewy Minge. Dziennikarka przechodzi właśnie najtrudniejszy czas w swoim życiu. Niedawno straciła męża, a teraz pojawiły się kontrowersje w związku z jego grobem. Projektantka bardzo jej współczuje. Wszystko idzie w tym kierunku, żeby cię dobić – napisała na Instagramie.

W tak trudnym czasie Agnieszka Woźniak-Starak może liczyć na wsparcie wielu osób. Na Instagramie wiele gwiazd ma dla niej mnóstwo ciepłych słów, a w domu wspierają ją najbliżsi, w tym także rodzice jej zmarłego męża. Teraz głos postanowiła zabrać Ewa Minge, która nie ukrywa emocji.

Agnieszka Woźniak-Starak ma wsparcie Ewy Minge

Piotr Woźniak-Starak zginął na Mazurach i tam też został pochowany. Ciało producenta spoczęło w jego ukochanej Fuledzie, na terenie rodzinnej posiadłości. Nie jest to typowe rozwiązanie, ale zapewniło spokój żałobnikom. Ewa Minge doskonale wie, że znane osoby zawsze są narażone na zdjęcia, nawet w tak prywatnych sytuacjach, jak odwiedziny na cmentarzu.

Bywałam na cmentarzu w nocy. Siadałam na kamieniu przykrywającym grób mojej mamy i płakałam. Nie bałam się duchów, upiorów cmentarnych… bałam się żywych ludzi ze smartfonami. Noc pomagała mi zachować dla siebie cierpienie. Aga, trzymaj się i nie zwariuj, bo wszystko idzie w tym kierunku, żeby Cię dobić – pisała na Instagramie.

agnieszka woźniak-starak

Projektantka zdaje sobie sprawę z tego, że pochówek na prywatnej posesji może przynieść rodzinie ogromną ulgę. Fotoreporterzy śledzą każdy krok Agnieszki Woźniak-Starak, przez co wizyty na cmentarzu byłyby dla niej dużo trudniejsze.

Czy grób Piotra Woźniak-Staraka zostanie przeniesiony?

Grób Piotra Woźniak-Staraka może zostać przeniesiony. Sprawą jego pochówku zajęli się wojewoda i sanepid, a wkrótce może ona trafić także w ręce policji. Ewa Minge jest zszokowana tymi informacjami.

-Będą prośby: daj mi siłę, będzie głaskanie kamienia. Czy to dziwne, że mając możliwość, ktoś pragnie intymnej rozmowy? Znam dużo bardziej niebezpieczne dla ludzi i środowiska działania w tej okolicy. Jest większa ilość problemów, jak te szczątki ludzkie w tej ziemi. Rozgrzebać teraz mu dom? Zrobić tym ludziom kolejny pochówek i zmartwychwstanie? – czytamy na Instagramie.

agnieszka woźniak starak

Projektantka bardzo współczuje Agnieszce Woźniak-Starak. Jej mąż Piotr zginął 18 sierpnia na jeziorze Kisajno, jego ciało odnaleziono po pięciu dniach. Producent został pochowany 30 sierpnia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polskie lotniska sparaliżowane. Pracownicy słynnych linii lotniczych strajkują
  2. Jeden z tancerzy rezygnuje z „Tańca z Gwiazdami”. Piątkowy występ stoi pod znakiem zapytani
  3. Jarosław Bieniuk skomentował ciążę partnerki: „Nasza sytuacja ze względu na wiele okoliczności jest skomplikowana”
  4. Elżbieta Czyżewska była gwiazdą filmów Barei. Alkoholizm, rozwód, samotna śmierć w obcym kraju
  5. Uszyła suknię ślubną ze skrawków i odpadów. Kiedy zobaczyli ją na ślubie, wszystkim opadły szczęki do samej ziemi
  6. Anna Przybylska na długo przed śmiercią miała sen, który ją przeraził. Jakiś czas później spełnił się co do joty