Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy. Wiemy gdzie i kiedy znów ją usłyszymy
Karina Sulich
Karina Sulich 09.03.2020 12:39

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy. Wiemy gdzie i kiedy znów ją usłyszymy

agnieszka woźniak starak
instagram.com/aga_wozniak_starak/
źródło: jastrzabpost.pl
Life Balance – tak będzie nazywała się audycja, której mamą zostanie Agnieszka Woźniak-Starak. Jak dowiadujemy się z Party, pierwszym gościem dziennikarki ma być wyśmienita aktorka Magdalena Boczarska. Przypomnijmy, że artystka zagrała główną rolę w filmie Sztuka Kochania, który został wyprodukowany przez zmarłego tragicznie Piotra Staraka.
Agnieszkę Woźniak-Starak i jej wyjątkowych gości usłyszymy na antenie Newonce.radio w każdą środę, od 11 marca, o godzinie 16.00.
ZOBACZ ZDJĘCIA:
Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy. Od dłuższego czasu mówi się o tym, że dziennikarka poprowadzi własną audycję na antenie radia. Kiedy ją usłyszymy? Znamy datę i nazwisko jej pierwszego gościa.
Kiedy po śmierci swojego męża, Piotra Staraka, Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła usunąć się z życia towarzyskiego albo zawodowego, polskie media zamarły. Dziś kobieta na nowo wraca tam, gdzie stawiała pierwsze dziennikarskie kroki – na antenę radia.
Agnieszka Woźniak-Starak: radiowa audycja
Newonce.radio: Life Balance
Jak informuje magazyn Party, Agnieszka Woźniak-Starak co tydzień będzie rozmawiać z kobietami, i to nie tylko tymi, których twarze pojawiają się na pierwszych stronach gazet. Podczas audycji będą poruszane takie tematy jak odnalezienie równowagi w życiu. Zapowiada się ciekawie, prawda? Pierwszy gość, którego do udziału zaprosiła dziennikarka, robi spore wrażenie. Z kim i kiedy będzie rozmawiać Agnieszka Woźniak-Starak?
Agnieszka Woźniak-Starak
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 05.03.2020 Uroczysta premiera filmu Sala samobojcow. Hejter n/z: WOZNIAK-STARAK AGNIESZKA

Ostatnio kobieta powróciła do swojej zawodowej roli również jako prowadząca premierę filmu Sala samobójców. Hejter.

Agnieszka Woźniak-Starak
@aga_wozniak_starak, Instagram

Choć gwiazdę kojarzymy z telewizji, to radio było jej pierwszą miłością, do której wraca po latach.

Radiowa audycja, której prowadzącą ma być Agnieszka Woźniak-Starak, już niebawem pojawi się na antenie internetowej rozgłośni, której odbiorcami są w większości młodzi ludzie, Newonce.radio. O czym dziennikarka będzie rozmawiała ze swoimi gośćmi? Jaki będzie temat przewodni jej słuchowiska?
ZOBACZ TEŻ:
Agnieszka Woźniak-Starak
@newonce_radio, Instagram

Newonce.radio na swoim Instagramie zapowiedziało nową audycję Agnieszki Woźniak-Starak. Dziennikarka będzie rozmawiała ze swoimi gośćmi o życiowym balansie w każdą środę o godzinie 16.00.