Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Ania Starmach kiedyś wyglądała jak… Aż trudno uwierzyć, jak się zmieniła
Monika Jeleniak
Monika Jeleniak 09.06.2019 15:07

Ania Starmach kiedyś wyglądała jak… Aż trudno uwierzyć, jak się zmieniła

Ania Starmach z mężem
Fot.: Instagram

Ania Starmach kiedyś wyglądała zupełnie inaczej niż dzisiaj. Ostatnio miała okazję pokazać swoje zdjęcia sprzed dziesięciu lat, w ramach pewnej akcji na mediach społecznościowych. Na czym polegała? Hasztag #tenyearschallenge miał być zabawą, zachęcającą do ukazania kadrów sprzed kilku lat. Jak się okazuje, nie każdy wyglądał tak pięknie, jak w dobie dzisiejszych filtrów i różnych technicznych wspomagaczy. Zobaczmy, jak prezentowała się nasza dzisiejsza bohaterka!

Gwiazda zachęcona tym, że jej pozostałe koleżanki wykorzystały media, by wspólnie powspominać dawne czasy, również postanowiła wziąć udział w akcji. Instagram jest miejscem upubliczniania wizerunku, a kłopotu z wyzwaniem jak dotąd nie miały Anna Lewandowska, czy Dorota Szelągowska. Zobaczmy, jak na ich tle wypadła Starmach!

Od krótkich włosów do seksownej brunetki: Ania Starmach kiedyś

Ania Starmach kiedyś, jak i dziś jest wciąż oddana swojej największej pasji – czyli gotowaniu. 31-letnia jurorka w takich programach jak Masterchef, czy Masterchef Junior wyglądała dziesięć lat temu zupełnie inaczej! Dowodem na to jest ostatnie zdjęcie, którym gwiazda pochwaliła się na swoim profilu instagramowym. W myśl ostatniej zabawy, polegającej na wrzuceniu zdjęć z okresu sprzed dziesięciu lat, mogliśmy się o tym doskonale przekonać!

Jak wyglądała Ania Starmach kiedyś? Kobieta z pewnością dziś ma ten sam błysk w oku, co kilka lat wstecz. Uśmiech również pozostał ten sam – szeroki i pełen białych zębów wita nas dziś przy okazji różnych programów z jej udziałem.

Najwięcej komentarzy dotyczyło jednak krótkiej fryzury, która sprawia, że Starmach wygląda jak jej… męskie wcielenie! Co także się zmieniło, to stylizacja. Strój kucharski i białą czapeczkę porzuciła na rzecz ciekawych sukienek i wysokich obcasów, które towarzyszą jej podczas występów.

Sama zainteresowana postanowiła wyrazić swoją opinię na temat metamorfozy krótkim komentarzem. Pod opublikowanym kadrem z przeszłości, widnieje napis: 10 lat minęło i jak gdyby nic się nie zmieniło… Co na to fani cenionej gwiazdy? Większość z nich postanowiła skomentować wcześniej już wymienione krótkie włosy. Wśród nich przeważały opinie, że Ania Starmach kiedyś wyglądała jak śliczny chłopiec!

Cieszymy się, że talent jurorki pozostał ten sam!

Instagram Ani Starmach to istna kopalnia wiedzy na jej temat!

Jeżeli jesteście ciekawe nie tylko hasła Ania Starmach kiedyś, ale również jak wygląda życie tej sympatycznej prowadzącej, konieczna jest wycieczka po profilu. Piękna specjalistka ds. kulinariów wstawia tu liczne kadry ze spacerów, studia nagraniowego, czy rodzinne fotografie.

Jednak na największą uwagę zasługują wypieki, którymi Pani Ania w formie wizualnej częstuje obserwatorów. Jak widać, zdjęcie sprzed lat nie zmieniło naszej bohaterki w jednej kwestii – wspaniale przygotowanych potraw, z których jest znana! Pyszne ciasta, smaczna kawa, czy idealnie przygotowana kanapka – oto co możecie znaleźć w meandrach jej przestrzeni internetowej.

Gwiazda od lat jest ceniona za swój kulinarny talentu, a portale społecznościowe umożliwiają jej dzieleniem się pasją z wielbicielami. Oprócz tego jest również autorka poczytnych książek kucharskich!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ania Starmach kiedyś

Ania Starmach kiedyś dużo się uśmiechała. Jak widać – nic się w tej kwestii nie zmieniło!

Ania Starmach kiedyś

Smakowite wypieki to codzienność gwiazdy!

Ania Starmach kiedyś

Masterchef to program, w którym chwali lub krytykuje cudze potrawy.

Ania Starmach kiedyś

Ania Starmach kiedyś i dziś – niezła metamorfoza, prawda?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Gdzie mieszka Grażyna Kulczyk? Była żona Jana Kulczyka ma spektakularne nieruchomości
  2. Ile lat ma Ewa Kasprzyk? Gwiazda wygląda oszałamiająco!
  3. Ile dzieci ma Katarzyna Figura? Jej córki mają najoryginalniejsze imiona w Polsce!

źródła: polki.pl