Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Anna Mucha ma powody do radości. Nadchodzą wielkie zmiany w jej życiu
Marta Kulik
Marta Kulik 07.11.2019 18:44

Anna Mucha ma powody do radości. Nadchodzą wielkie zmiany w jej życiu

anna mucha
instagram.com/taannamucha

Anna Mucha ma powody do radości. Wielkimi krokami nadchodzą zmiany w jej życiu, a ona sama ma za sobą już pierwsze nieznane dotąd przeżycia. Już wkrótce fani będą mogli dowiedzieć się, co stanie się jednym z najważniejszych zajęć aktorki. Na razie widzą, że będą musieli ją wspierać.

Anna Mucha na razie nie może jeszcze głośno mówić o tym, co wydarzyło się w jej życiu, ale do mediów dotarły już pewne informacje na temat rewolucji w życiu aktorki. Gwiazda musi sprawdzić się w zupełnie nowej roli, co sprawia jej dużo radości i pozwala spełniać marzenia.

Zmiany w życiu Anny Muchy

W mediach pojawiły się informacje o tym, że Anna Mucha wkrótce pokaże się z zupełnie nowej strony. Gwiazda została prowadzącą nowego programu, który bez wątpienia będzie cieszył się olbrzymią popularnością. Widzowie uwielbiają aktorkę M jak miłość i chętnie śledzą jej projekty. Jej profil na Instagramie śledzi już niemal 740 tysięcy osób.

anna mucha

Zupełnie nowy program był dla gwiazdy dużym wyzwaniem, ale dał jej sporo radości. Okazuje się, że dzięki roli prowadzącej może połączyć przyjemne z pożytecznym i nie tylko zarobi, ale też będzie mogła robić to, co najbardziej lubi.

Anna Mucha: program

Na razie nie wiadomo, kiedy program z udziałem Anny Muchy pojawi się na ekranach, ale trwają już ostatnie prace nad projektem. Gwiazda powoli szykuje się do emisji pierwszego odcinka, czym jest bardzo podekscytowana.

– Jestem na etapie montażu i dopinania projektu, przed wielką premierą. Mogę tylko zdradzić, że przy tym pomyśle udaje mi się połączyć moją pasję podróżowania z wielkim głodem… nowych znajomości – mówiła w rozmowie z Galą.

anna mucha

Fani Anny Muchy od dawna doskonale wiedzą, że kocha podróże. Niedawno aktorka spędzała urlop w Tajlandii, a z fanami dzieliła się pięknymi zdjęciami. Mamy nadzieję, że wkrótce więcej opowie o swoim nowym programie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polskie lotniska sparaliżowane. Pracownicy słynnych linii lotniczych strajkują
  2. Jeden z tancerzy rezygnuje z „Tańca z Gwiazdami”. Piątkowy występ stoi pod znakiem zapytani
  3. Jarosław Bieniuk skomentował ciążę partnerki: „Nasza sytuacja ze względu na wiele okoliczności jest skomplikowana”
  4. Elżbieta Czyżewska była gwiazdą filmów Barei. Alkoholizm, rozwód, samotna śmierć w obcym kraju
  5. Uszyła suknię ślubną ze skrawków i odpadów. Kiedy zobaczyli ją na ślubie, wszystkim opadły szczęki do samej ziemi
  6. Anna Przybylska na długo przed śmiercią miała sen, który ją przeraził. Jakiś czas później spełnił się co do joty