Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Anna Mucha i Kuba Wojewódzki znów są razem? „Nie potwierdzam, nie zaprzeczam”
Marta Kulik
Marta Kulik 21.10.2019 14:09

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki znów są razem? „Nie potwierdzam, nie zaprzeczam”

ANNA MUCHA
instagram.com/taannamucha

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki znów są razem? Fani podejrzewają, że po wielu latach gwiazdy postanowiły do siebie wrócić. Na jednym ze zdjęć zauważyli coś, co dało im wiele do myślenia. Co na to Anna Mucha? Nie potwierdzam, nie zaprzeczam – powiedziała w rozmowie z magazynem Party.

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki tworzyli kiedyś jedną z najbardziej interesujących par polskiego show-biznesu. Ich głośnym rozstaniem żyły wszystkie media. Do tej pory jednak żadne z nich nie znalazło odpowiedniego partnera, być może z tego powodu postanowili dać sobie kolejną szansę.

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki są razem?

Aktorka i showman spotykali się od 2003 roku. Gdy wszyscy czekali na informację o ślubie, para niespodziewanie rozstała się po trzech latach. Od tamtej pory Kuba Wojewódzki spotykał się z wieloma kobietami, a Anna Mucha przez osiem lat związana była z producentem telewizyjnym Marcelem Sorą. W tym czasie aktorka urodziła dwójkę dzieci. Czyżby znalazła pocieszenie u boku byłego partnera?

Nie potwierdzam i nie zaprzeczam […] Poza tym słyszałam, że starsi faceci też lubią mięciutkie kobiety, ale… kto by się tam zadawał ze starszymi – żartowała w rozmowie z Party.

Fani nie mają jednak wątpliwości. Jakiś czas temu na Insta Stories aktorki pojawiło się pytanie, czy powinna spotkać się z byłym. Później pokazała zdjęcie ze spotkania Kubą, które podpisała w wymowny sposób:

Proszę przy nas nie używać określenia stara, bo są rzeczy, które po prostu nie rdzewieją.

anna mucha

Internauci śledzą także profil Kuby Wojewódzkiego, a tam pojawiło się zdjęcie, które rozwiało ich wątpliwości. Gwiazdor pozował przed jeepem, z którego wystawały piękne nogi. Fani są pewni, że należą do Anny Muchy!

Z kim był Kuba Wojewódzki?

Kuba Wojewódzki był z wieloma pięknymi kobietami. W swojej autobiografii wspomina o znajomościach z Agnieszką Kaczorowską, Mają Sablewską, Natalią Lesz czy Martą Żmudą-Trzebiatowską, która miała spotykać się z nim w tajemnicy przed narzeczonym. Jego pierwszą poważną partnerką była Anna Mucha. W swojej książce zdradził nawet, że to on załatwił jej rolę w M jak miłość!

anna mucha

Drugim, niezwykle głośnym związkiem Kuby Wojewódzkiego był ten z modelką Renatą Kaczoruk. Para rozstała się po pięciu latach, co było wielkim zaskoczeniem dla całego show-biznesu. Później miał spotykać się ze stylistką Malwiną Wędzikowską i tajemniczą studentką medycyny. Czy znowu jest z Anną Muchą?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polacy podczas zakupów. Wciąż najważniejsze jedno kryterium
  2. Anna Lewandowska dała przepis na wodę. To lepsze niż pomidorki z cebulą
  3. Zamordował ukochaną znanego aktora. Po 18 latach ma usłyszeć wyrok
  4. Kayah miała operację plastyczną. Gwiazda wyznała, że po miesiącu zdjęto jej szwy i bandaże „Męczyłam się”
  5. Dziecko urosło zbyt duże w brzuchu matki. Podczas porodu lekarze odkryli przerażającą prawdę, zrozumieli to za późno
  6. Mąż usłyszał z krzaków dziwne dźwięki. Zobaczył żonę w pułapce gwałciciela i natychmiast się zemścił