Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Anna Przybylska we wspomnieniach znanej aktorki. Gwiazda TVN we wzruszających słowach o zmarłej
Martyna Szabłowska
Martyna Szabłowska 02.11.2019 16:00

Anna Przybylska we wspomnieniach znanej aktorki. Gwiazda TVN we wzruszających słowach o zmarłej

anna przybylska
filmpolski.pl, Fot. Paweł Jakubek/Pajot

Anna Przybylska zmarła pięć lat temu. Wielu wciąż z żalem wspomina aktorkę, a należy do nich gwiazda znana ze stacji TVN. We wzruszających słowach wspomina w rozmowie z Faktem koleżankę, która w tym roku skończyłaby 40 lat.

Anna Przybylska stoczyła długą walkę z rakiem pięć lat temu. Do dzisiaj jest wspominana przez rzesze fanów oraz kolegów i koleżanki z planu. Gwiazda TVN, która razem z Anną Przybylską występowała w serialu Złotopolscy wspomina ją w przejmujących słowach. To był absolutnie wyjątkowy człowiek – mówi aktorka.

Anna Przybylska we wspomnieniach

Fakt postanowił zapytać Annę Dereszowską o to, jak wspomina Annę Przybylską.

Anna Przybylska była człowiekiem niezwykłej energii, uśmiechnięta, zawsze pozytywnie nastawiona, lubiąca szybko pracować, co bardzo mi odpowiadało i czego się od niej nauczyłam, bo ja też nie lubię trwonić czasu na jakieś pogaduszki i ploteczki w pracy – odpowiedziała aktorka.

Anna Dereszowska również wspomniała o innych zaletach zmarłej koleżanki:

– To był absolutnie wyjątkowy człowiek, wszyscy którzy mieli z Anią styczność potwierdzą, że to wulkan energii. Jeśli były jakieś niemiłe sytuacje czy napięcia to zaraźliwy uśmiech Anki sprawiał, że wszystkie te napięcia znikały i dobrze się pracowało – powiedziała.

Anna Przybylska

Anna Dereszowska o przyjaciółce

Anna Przybylska grała już od paru lat w serialu Złotopolscy, gdy dołączyła do niego Anna Dereszowska. Aktorka opowiedziała o pierwszym spotkaniu na planie:

– Ja się niewątpliwie tego pierwszego spotkania bałam, bo Ania była niewątpliwą gwiazdą. W serialu Złotopolscy, do którego dołączyłam, gdy Ania była w ciąży to wtedy nie spotkałyśmy się – wspomina Dereszowska.

– Dopiero jak Ania wróciła po ciąży to się spotkałyśmy i byłam poddenerwowana, jak zostanę przyjęta przez największą gwiazdę serialu, ale podeszła do mnie niezwykłe ciepło i z taką otwartością.

Aktorka również przyznała, że śmierć Przybylskiej była dla niej dużą stratą.

– No brakuje mi jej, bez dwóch zdań. To był taki dobry duch – powiedziała gwiazda.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anna przybylska

Anna Przybylska zmarła pięć lat temu.

anna przybylska anna dereszowska

Anna Dereszowska wspomina koleżankę z planu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Skandal w fabryce samochodów. Żywe świnie wykorzystywano do testów zderzeniowych
  2. Nie żyje wybitna Polka. O jej śmierci poinformował Prezydent Andrzej Duda
  3. Panna młoda tuż przed ślubem spojrzała w lustro. Nie mogła uwierzyć, w to co widzi
  4. Mają trójkę dzieci i żyją z zasiłku. „Praca nie jest dla nas”
  5. Brytyjczycy aż zamarli, kolejna potworna zdrada w rodzinie królewskiej ujawniona. Tragiczne losy kochanki
  6. Niestety, nie istnieje żaden skuteczny lek. O swojej nieuleczalnej chorobie Karolina Szostak dowiedziała się za późno