Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Dzieci były dla Ani Przybylskiej najważniejsze. Ich ostatnie pożegnanie było bolesne
Marta Kulik
Marta Kulik 05.08.2019 17:01

Dzieci były dla Ani Przybylskiej najważniejsze. Ich ostatnie pożegnanie było bolesne

anna przybylska
filmpolski.pl

Anna Przybylska nigdy nie chciała, aby jej dzieci wychowywały się bez jednego z rodziców. Gdy wiedziała już, że zbliża się koniec jej życia, zadbała o to, by nie widziały, jak umiera. Ostatnie pożegnanie z dziećmi dla nich wszystkich było bardzo bolesne.

Anna Przybylska pożegnała dzieci przed śmiercią. Zdążyła też poprosić Jarosława Bieniuka o to, aby kochał dzieci za ich dwoje. To na nim spoczął obowiązek wychowywania dzieci tak, jak chciałaby tego Ania i to on musi dbać o jej pamięć.

Anna Przybylska: pożegnanie z dziećmi

Dla Anny Przybylskiej dzieci były najważniejsze na świecie. Pytana o swoje największe sukcesy wymieniała imiona swoich pociech. Kochała je nad życie i niezwykle trudne było dla niej ostatnie pożegnanie. Kilka dni przed śmiercią ucałowała każde z nich. Dzieci trafiły do rodziny Jarosława.

12-letnia wówczas Oliwia i 9-letni Szymon zdawali sobie sprawę, co się dzieje. Równie ciężko znieśli pożegnanie z mamą. 3-letni Jan jeszcze nie rozumiał, że widzi Anię po raz ostatni. Gdy kilka dni później ich tata załatwiał wszelkie formalności związane z pogrzebem, dziećmi opiekowali się dziadkowie.

Dzieci były dla Ani Przybylskiej wszystkim

Trzy lata po śmierci aktorki, jej córka, Oliwia Bieniuk w rozmowie z Vivą mówiła, że codziennie tęskni za mamą. Jarosław zdradził, że czasem wspólnie oglądają zdjęcia i filmy Ani. Wspominają, płaczą i rozmawiają o dawnych czasach. W ten sposób Anna Przybylska wciąż jest obecna w życiu dzieci. W ostatnich chwilach prosiła bliskich, by nie pozwolili, aby jej pociechom stała się krzywda.

Gdy zobaczysz, że coś się dzieje nie tak, że mówią o mnie źle albo krzywdzą dzieci, krzycz! – słowa Ani przytaczała je przyjaciółka w rozmowie z Vivą.

Po kilku latach od śmierci aktorki jej najbliżsi wciąż pamiętają o jej prośbach. Żegnając się z dziećmi wiedziała, że zrobiła wszystko, co mogła, aby zadbać o ich przyszłość.

ZOBACZ ZDJĘCIA ANNY PRZYBYLSKIEJ:

anna przybylska

Anna Przybylska kochała dzieci ponad wszystko.

anna przybylska

Aktorka zadbała, aby dzieciom nie stała się krzywda po jej śmierci.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Aktor „Ojca Mateusza” ujawnił, że jest gejem. Opublikował poruszający wpis na Instagramie
  2. Sylwia Grzeszczak została blondynką! Wygląda prześlicznie [FOTO]
  3. Śmierć Sharon Tate wstrząsnęła całym światem. Została zamordowana w 9 miesiącu ciąży
  4. 39-letnia Marta Kaczyńska publicznie karmi syna piersią na plaży. Ile lat ma dziecko?
  5. Nie poszła na ślub siostry. Powód powala