Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Anna Przybylska: „Życie jest zbyt krótkie, by budzić się z żalem. Kochaj ludzi, którzy dobrze cię traktują”
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 16.09.2020 00:45

Anna Przybylska: „Życie jest zbyt krótkie, by budzić się z żalem. Kochaj ludzi, którzy dobrze cię traktują”

anna przybylska
PHOTO: TRICOLORS/EAST NEWS 11.03.2002 Kariera Nikosia Dyzmy N/Z:Przybylska Anna

Jej pogrzeb zgromadził tysiące — osoby, które pragnęły pożegnać tragicznie zmarłą aktorkę, dosłownie nie zmieściły się w kościele! Żyła intensywnie: zdawała sobie sprawę, że może zachorować, jednak liczyła, że nowotwór zaatakuje jej organizm o wiele, wiele później. Niestety, miała niespełna 36 lat, kiedy osierociła troje ukochanych dzieci. Mimo że marzyła o czterech pociechach, nie zdążyła po raz kolejny zostać matką. Anna Przybylska: cytat gwiazdy ściska za serce i przypomina, że nigdy nie wiemy, kiedy pożegnamy się ze światem. Kiedy rówieśnicy martwili się wynikami rekrutacji na studia, ona miała na koncie karierę i planowała pierwszy ślub.

Anna Przybylska: cytat aktorki do dziś porusza serca wszystkich osób, którym na niej zależało. Powód? W każdym momencie starała się realizować założenia tego hasła: Życie jest zbyt krótkie, by budzić się z żalem. Kochaj ludzi, którzy dobrze cię traktują… To nie zawsze było łatwe, jednak gwiazda się nie poddawała. Żyła pełną piersią, jak gdyby przeczuwała, że jej koniec nastąpi o wiele za wcześnie.

Anna Przybylska: cytat gwiazdy był definicją jej życia?

Anna Przybylska miała zaledwie dziewiętnaście lat, kiedy została wyłowiona przez znanego reżysera Radosława Piwowarskiego i zaangażowana do swojej pierwszej roli. Wtedy cała Polska przekonała się, że nikomu nieznana młodziutka dziewczyna ma prawdziwy talent.

Nastolatka zdecydowała, że to właśnie z aktorstwem chciałaby związać swoją przyszłą karierę i zamiast iść na studia, ruszyła podbijać show-biznes. Zaledwie szesnaście lat później Anna Przybylska miała troje dzieci, kochającego partnera oraz status polskiej megagwiazdy. Niestety, aktorka była już śmiertelnie chora na raka trzustki i liczyła się z tym, że może nigdy nie wyzdrowieć. Doszło do realizacji najgorszego możliwego scenariusza i 5 października 2014 roku w Gdyni lekarze przekazali bliskim Przybylskiej smutną wiadomość.

Cała Polska zamarła na wieść, że uwielbiana przez wszystkich aktorka odeszła po ciężkiej chorobie. Mimo że od tragedii minęło prawie pięć lat, Polacy wciąż pamiętają jej poruszające słowa:

— Życie jest zbyt krótkie, by budzić się z żalem. Kochaj ludzi, którzy dobrze cię traktują… — czytamy na facebookowej stronie Anna Przybylska ku pamięci wspaniałej osoby.

Anna Przybylska: cytat gwiazdy ma w sobie wiele prawdy, ale czy sama autorka się do niego stosowała? Bez wątpienia!

  1. Nieludzkie, robił ze szczeniakiem okropne rzeczy. Zwierzę przed śmiercią uratowała przypadkiem rodzina, potrzebna pomoc
  2. Nagle do studia „Wiadomości” TVP wleciał samolot, kolejne kuriozum. Dziennikarka nie była zaskoczona

Z kim była Anna Przybylska?

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że zanim Anna Przybylska związała się z Jarosławem Bieniukiem, wyszła za mąż za innego mężczyznę. Jej wybrankiem był tenisista Dominik Zygra.

Spragniona miłości i marząca o założeniu rodziny aktorka już po kilku miesiącach sama zaproponowała, by wzięli ślub. Niestety, z czasem miało się okazać, że gwiazda trafiła na niewłaściwego mężczyznę. Na szczęście Anna Przybylska ostatecznie trafiła na Jarosława Bieniuka, który okazał się tym jedynym i idealnym kandydatem na ojca przyszłych dzieci. Tworzyli wspaniały związek, dopóki nie przerwała go śmierć gwiazdy.

Anna Przybylska: cytat aktorki zawiera najważniejsze zasady, którymi kierowała się w życiu. Fani zawsze będą o niej pamiętać.

ZOBACZ ZDJĘCIA ANNY PRZYBYLSKIEJ:

anna przybylska

Anna Przybylska: cytat aktorki stanowi kwintesencję jej życia.

małżeństwo

Anna Przybylska była jeszcze nastolatką, kiedy zaproponowano jej pierwszą rolę.

anna przybylska

Anna Przybylska: cytat aktorki po dziś dzień inspiruje jej fanów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nowy zakaz wchodzi w życie już od jutra. Polacy mogą spodziewać się masowych wiadomości
  2. Tragiczna wiadomość. Tatry w żałobie, nie żyje legenda
  3. Trafiła do ginekologa z bólem brzucha. Prawda okazała się wstrząsająca, wyjęli z niej 24-kilogramową masę
  4. Przez nowotwór stracił dziecko. Odebrało mu mowę, kiedy zdjął lustro w pokoju zmarłej córeczki
  5. Gwiazda serialu „Przyjaciółki” jest w ciąży. Zewsząd sypią się komplementy i gratulacje, wspaniała wiadomość
  6. Halina przez 7 dni piła sok z selera na czczo. Korzyści widzi gołym okiem, nie zamieni go na nic innego

źródła: www.facebook.com/Annaprzybylska11/, gala.pl, se.pl