Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Antek Królikowski tuż po śmierci taty dostał wiadomość od Julii Wieniawy. Gwiazda nie mogła postąpić inaczej
Karina Sulich
Karina Sulich 05.03.2020 14:33

Antek Królikowski tuż po śmierci taty dostał wiadomość od Julii Wieniawy. Gwiazda nie mogła postąpić inaczej

antek królikowski
instagram.com/antek.krolikowski/, instagram.com/juliawieniawa

Antek Królikowski, który przed laty był związany z Julią Wieniawą, wciąż może liczyć na wsparcie swojej byłej dziewczyny. Młoda gwiazda kina, w rozmowie z redaktorem Pudelka przyznała, że postąpiła w jedyny słuszny sposób.

Tydzień temu media podały do informacji niezwykle przykrą informację. Nie żyje Paweł Królikowski – krzyczały nagłówki tabloidów. Antek Królikowski jak i cała rodzina uwielbianego aktora, dostali ogrom wsparcia wyrażonego w wiadomościach od fanów oraz zaprzyjaźnionych gwiazd.

Antek Królikowski żegna ojca

Antek Królikowski żegna ojca. Tydzień temu, 31-letni aktor opublikował w mediach społecznościowych informację o śmierci swojego taty. Gwiazdy, fani i przyjaciele łączyli się w bólu z pogrążonym w smutku synem wielkiego artysty. Dziś, wszyscy mogą pożegnać Pawła Królikowskiego podczas jego pogrzebu.

Na wieść o smutnym wydarzeniu, nie sposób nie stwierdzić, że coś pękło w polskim świecie kultury. Paweł Królikowski cieszył się nie tylko ogromną popularnością, ale również sympatią. Z uwielbianym aktorem miała zaszczyt pracować cała masa artystów. Gwiazdy i przyjaciele żegnali mężczyznę w mniej lub bardziej obszernych, lecz zawsze poruszających wpisach, wspominając jego niezwykłą osobę i wyrażając wyrazy współczucia dla jego bliskich. Okazuje się, że w tak dramatycznej chwili Antka Królikowskiego postanowiła wesprzeć jego była dziewczyna, Julia Wieniawa.

  1. Zdjęcia domu Kasi Cichopek w sieci. Wnętrza zwalają z nóg, jest luksusowo
  2. Uwielbiana aktorka zrobiła niemożliwą rzecz na pogrzebie Królikowskiego. Nigdy nie widzieliśmy takiego zachowania
  3. Anna Wendzikowska jest zaręczona. Przystojny i zamożny prezes znowu skradł jej serce?

Julia Wieniawa i Paweł Królikowski

Julia Wieniawa i Paweł Królikowski nie byli sobie obcy, w końcu młoda aktorka przez długi czas była w związku z jego synem. Nic więc dziwnego, że śmierć artysty wstrząsnęła gwiazdą. Julia Wieniawa została zapytana o swoje odczucia podczas ramówki Polsatu, przez redaktora serwisu Pudelek. Okazało się, że osobiście złożyła swojemu byłemu chłopakowi kondolencje.

– Jest mi przykro i myślę, że Paweł nie zasługiwał na taki wyrok, bo był wspaniałym człowiekiem i bardzo młodym i do końca czułam, że on wyjdzie z tej choroby. Z Antkiem nie mam też za bardzo kontaktu, napisałam mu wiadomość oczywiście ze słowem wsparcia. Podziękował i myślę, że to wystarczy – przyznała w rozmowie z Pudelkiem aktorka, która z trudem powstrzymywała łzy smutku.

Mimo że Antek Królikowski i Julia Wieniawa od dłuższego czasu nie są razem, to ważne, że potrafią okazać sobie szacunek i wsparcie w takich chwilach.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

antek królikowski

Antek Królikowski poinformował o śmierci swojego taty, Pawła Królikowskiego, na Instagramie.

Antek Królikowski

Julia Wieniawa i syn Pawła Królikowskiego byli jedną z najgorętszych par show-biznesu. Po śmierci taty swojego byłego chłopaka wysłała mu słowa wsparcia.

antek królikowski

Dziś na Powązkach odbył się pogrzeb uwielbianego aktora.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Operacja na otwartym sercu, poważny stan. Niepokojące doniesienia o Tomaszu Stockingerze
  2. Pociąg w Warszawie pilnie zatrzymany. Nieoficjalnie: mogło chodzić o zakażenie chorobą, na miejscu służby
  3. Umyły włosy płynem do higieny intymnej. Spojrzały w lustro, a efekt zaparł im dech w piersiach
  4. Uczestnik ”Tańca z Gwiazdami” odważył się na występ po zawale. ”Zanim przyjąłem propozycję, przeszedłem badania”
  5. Doda jest w ciąży? Po jej ostatnim oświadczeniu nie brakuje spekulacji
  6. Wbiła łodygę róży w ziemniaka i posadziła. Oniemiała widząc co wyrosło po 7 dniach

źródło: pudelek.pl