Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Aż nas zamurowało. Zdumiewające, co na ślub syna włożyła Magda Gessler. Wszyscy patrzyli tylko na jedno
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 28.06.2022 23:11

Aż nas zamurowało. Zdumiewające, co na ślub syna włożyła Magda Gessler. Wszyscy patrzyli tylko na jedno

Magda Gessler
TRICOLORS/East News

W miniony weekend Tadeusz Müller i Małgorzata Downar powiedzieli sobie „tak”. Zdjęcia z uroczystości zachwyciły fanów, jednak szczególną uwagę zwróciła mama pana młodego. Magda Gessler dokonała dość niecodziennego wyboru, jeśli chodzi o stylizację.

Po miesiącach planów i przygotowań nareszcie nadeszła upragniona chwila. Syn najpopularniejszej restauratorki w Polsce, Tadeusz Müller stanął na ślubnym kobiercu u boku swojej ukochanej, Małgorzaty Downar. Zdjęcia z uroczystości zachwyciły fanów — para młoda zdecydowała się bowiem na wesele na pokładzie statku zacumowanego w Mikołajkach.

Magda Gessler nie brała wprawdzie czynnego udziału w organizacji przyjęcia, jednak sama z pewnością chciała tego dnia wyglądać perfekcyjnie. Zdecydowała się na dwie stylizacje, które — co tu kryć — sprawiły, że przecieraliśmy oczy ze zdumienia.

Magda Gessler dokonała osobliwego wyboru. Jej stylizacja zwracała uwagę

Nie od dziś wiadomo, że Magda Gessler jest prawdziwą koneserką, nie tylko jeśli chodzi o kuchnię, ale także różnobarwne stylizacje i modne dodatki. Pęki długich korali, chusty przewiązane na bujnych włosach, połączenia barwnych wzorów i kolorów — można było się spodziewać, że na ślub swojego syna gwiazda wybierze coś oryginalnego.

I tak też się stało. Restauratorka pojawiła się na ceremonii w jasnej sukience z błękitną falbaną i długiej, wzorzystej narzutce, zaś na weselu bawiła się w odcieniach czerwieni. Szczególną uwagę zwrócił jednak pierwszy z kompletów — a konkretnie obuwie.

Magda Gessler składała młodym życzenia w dość nietuzinkowych sandałach na niebotycznie grubej podeszwie. W ostatnim czasie gwiazda często wybiera imponujące platformy. Tym razem jednak szerokie, przeplatane paski wyjątkowo rzucały się w oczy i mimo, że na pierwszy rzut oka wydawały się nieco toporne, po chwili mogły zachwycić delikatnymi detalami.

Gwiazda „Kuchennych rewolucji” dokonała podobnego wyboru w drugiej stylizacji, jednak tym razem sukience i kolejnej, tym razem biało-czerwonej narzutce towarzyszyły eleganckie, czarne klapki na platformie.

Co ciekawe, także panna młoda zapragnęła dodać sobie kilku centymetrów i wybrała buty na obcasie i grubej podeszwie.

Magda Gessler
Magda Gessler
Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Zaskoczenie w „Naszym nowym domu”. Katarzyna Dowbor nie pojawiła się podczas remontu
  2. Wpadka w „Pytaniu na śniadanie”. „Włączmy zdjęcia. Nie patrz na te, bo te są moje rodzinne”, Nowicki i Lewandowska robili, co mogli
  3. Agnieszka Kotońska w bikini. Już w ogóle nie przypomina siebie z pierwszych odcinków „Gogglebox”


Źródło: Pomponik