Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Małżeństwo Barbary Kurdej-Szatan wisiało na włosku. Aktorka zdradziła smutne szczegóły
Martyna Derdak
Martyna Derdak 28.12.2019 11:26

Małżeństwo Barbary Kurdej-Szatan wisiało na włosku. Aktorka zdradziła smutne szczegóły

barbara kurdej szatan
fot.youtube.com/Dominik Teusz

Barbara Kurdej-Szatan w ostatnim czasie zdecydowała się na opowiedzenie kilku szczegółów z jej życia prywatnego. Okazuje się, że jakiś czas temu przeżyła w małżeństwie prawdziwy kryzys. Czym był spowodowany i jak go przetrwała?

Aktorka od 8 lat jest w związku małżeńskim z polskim wokalistą Rafałem Szatanem. Co ciekawe, para zdecydowała się na ślub zaledwie po kilku miesiącach ich wspólnych spotkań. Jak wyznaje aktorka, był moment, w którym jej małżeństwo wisiało na włosku.

Barbara Kurdej-Szatan: małżeństwo

Aktorka postanowiła wypowiedzieć się na temat swojego małżeństwa w rozmowie z Katarzyną Burzyńską dla bloga Baby by Ann. Jak się okazuje, ona i mąż nie zawsze byli tak zgrani, jak teraz. Na początku ich związek przeszedł ogromny kryzys, który według wielu osób miał zakończyć ich relację. Wszystko działo się wtedy, gdy para nie mieszkała jeszcze razem. Barbara i Rafał znali się wtedy bardzo krótko i mało wiedzieli o sobie.

– Rafał oświadczył mi się po pięciu miesiącach bycia razem. Po kolejnych 3 miesiącach, czyli po 8 miesiącach związku, zaczęliśmy się starać o dziecko. Po roku związku ja już byłam w ciąży, a zamieszkaliśmy wspólnie, jak byłam w drugim trymestrze ciąży.

Kolejnym ciężkim momentem dla tej pary był czas po narodzinach córki Hani. Barbara Kurdej-Szatan wspomina, że nie znała się jeszcze wtedy zbyt dobrze z mężem, dlatego też w ich wspólnym domu rozpoczęło się wzajemne przeciąganie na swoją stronę. Mimo trudnej sytuacji i ciągłych sprzeczek, małżeństwo postanowiło jednak zostać ze sobą i przez długi czas walczyć o swoje uczucie. Powód? Malutka Hania.

Czy para pokonała kryzys?

Barbara Kurdej-Szatan zaprzeczyła plotkom, że aktualnie w jej związku nie układa się najlepiej. Gwiazda tłumaczy, że mimo iż kiedyś nie było idealnie, przez co długo musieli poznawać siebie, to jednak teraz ich relacja jest jak najbardziej poprawna.

– Teraz jest super, wiemy, co i jak, mamy wszystko przetarte. Bardzo się kochamy i jest nam razem dobrze. Ale wtedy było bardzo intensywnie, ja już miałam nawet takie myśli, że my do siebie nie pasujemy, mamy inne charaktery, lubimy inne rzeczy, po prostu jesteśmy inni. Trudno było. Ale to, że byliśmy rodziną, scaliło nas i uratowało – tłumaczy Barbara Kurdej-Szatan.

Gwiazda w rozmowie dla Baby By Ann przyznała również, że przez ponad 1,5 roku starają się z mężem o drugie dziecko, niestety bez powodzenia. Okazuje się, że gwiazda ma spore problemy z zajściem w kolejną ciążę.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

barbara kurdej szatan

Barbara Kurdej-Szatan wyznała, że jej małżeństwo nie zawsze było idealne.

Barbara Kurdej-Szatan

Aktualnie ich relacje są wyjątkowo poprawne.

Barbara Kurdej-Szatan

Wyznała również, że starają się o kolejne dziecko.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Rakotwórcza substancja w mięsie. Eksperci ostrzegają
    Spędził dwa dni na balkonie, bez jedzenia i schronienia.
  2. Interweniowała policja, dlaczego właściciele nie poniosą konsekwencji?
  3. Ojciec zostawił 3-letnią córkę w oknie życia w Katowicach. Matka nic nie wiedziała
  4. Agnieszka Chylińska wydała oświadczenie. Takiego obrotu sprawy nie spodziewała się nawet sama artystka
  5. Nie żyje 37-letni aktor. Targnął się na własne życie, osierocił synka
  6. Viki Gabor po raz pierwszy pokazała swojego brata! Prawdziwy adonis, dziw bierze, czym się zajmuje

źródło: jastrzabpost.pl