Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Beata Szydło w dzieciństwie była chłopczycą. Marzyła o zawodzie, który nie ma nic wspólnego z polityką!
Robert Głowacki
Robert Głowacki 01.08.2019 12:35

Beata Szydło w dzieciństwie była chłopczycą. Marzyła o zawodzie, który nie ma nic wspólnego z polityką!

Beata Szydło w dzieciństwie
fot. Flickr/Kancelaria Premiera

Beata Szydło w dzieciństwie była chłopczycą i ani jej się śniło, że kiedyś wyląduje w świecie polityki. Była szefowa rady ministrów marzyła o kompletnie innym zawodzie, który nie ma kompletnie nic wspólnego z tym, czym zajmuje się obecnie. Jesteście ciekawi o czy marzyła i jak wyglądała Beata Szydło, gdy była dzieckiem? Jedno jest pewne. Będziecie zaskoczeni!

Beata Szydło jest jedną z ważniejszych kobiet w polskiej polityce. Przez kilka lat była premierem naszego kraju, co więcej to ona stoi za sukcesem Andrzeja Dudy. Wszystkim nam znana jest jako konserwatywna, poważna pani polityk, jednak Beata Szydło w dzieciństwie miała głowę pełną odrealnionych marzeń i pasji. Sprawdź, jak wyglądała i jakie miała plany na przyszłość, jako mała dziewczynka.

Beata Szydło w dzieciństwie

Beata Szydło pracuje w polityce już od ponad 20 lat, jednak jej nazwisko stało się najbardziej znane dopiero cztery lata temu, gdy ta była odpowiedzialna za kampanię prezydencką Andrzeja Dudy. Od tamtej pory jej kariera nabrała rozpędu, co zaowocowało nawet posadą premiera, a teraz europarlamentarzysty. Z pozoru wydaje się chłodna i zdystansowana, jednak Beata Szydło w dzieciństwie była uroczą dziewczynką, której nawet się nie śniło, że kiedyś będzie tak ważną osobą w polityce. Jako mała dziewczynka miała długie włosy, które chętnie przewiązywała kokardami, jednak w pewnym momencie jej życia nastąpił przełom i przemieniła się w chłopczycę uwielbiającą męskie pasje, a także uprawiającą sport.

Kim chciała zostać Beata Szydło w dzieciństwie?

Beata Szydło w dzieciństwie chciała zostać astronautką i nic nie wskazywało na to, że zmieni swoje plany i pójdzie w kierunku polityki. Niestety małej Beatce nie udało się spełnić marzenia o locie w kosmos. To nie wszystko, co może was zaskoczyć, jeżeli chodzi o zainteresowania małej Beaty Szydło. W dzieciństwie, jako chłopczyca pasjonowała się motoryzacją, a jak sama przyznaje przejażdżka motorowerem jej ojca była dla niej wielkim marzeniem.

– Jazda na tym motorowerze była moim dziecięcym marzeniem. To był pojazd marki Komar. Był ciężki i duży. Miałam może 12 lat. No i ja na ten motorower wsiadłam i pojechałam. Przygoda nie skończyła się zbyt przyjemnie. Motorower wylądował w rowie i trzeba go było naprawiać – wyznała Beata Szydło w Gazecie Krakowskiej.

Spodziewalibyście się, że Beata Szydło w dzieciństwie była takim zawadiaką?

Zobacz, jak wyglądała Beata Szydło w dzieciństwie:

Beata Szydło w dzieciństwie

Beata Szydło w dzieciństwie.

Beata Szydło w dzieciństwie

Jako mała dziewczynka była przeurocza, a jej marzeniem było zostać astronautką.

Beata Szydło w dzieciństwie

Wielką pasją małej Beatki była także motoryzacja.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Aktor „Na dobre i na złe” zamieścił homofobiczny tekst na Twitterze! Tomasz Lis odpowiedział w mistrzowskim stylu
  2. Nie żyje Paula Williamson. Była żona Charlesa Bronsona miała 38 lat
  3. Największy hit Katy Perry to PLAGIAT! Zapadł wyrok w sprawie utworu „Dark Horse”
  4. Najbrzydsza księżniczka świata w historii. Gęste wąsy to dopiero początek
  5. Poparzona kobieta nie mogła spojrzeć w lustro. Makijażystka pomogła jej odzyskać wiarę w siebie
  6. Dramat w domu Hanny Lis. To dla dziennikarki bardzo trudny okres w życiu
  7. Nagła, niespodziewana wiadomość wstrząsnęła fanami. Nie żyje gwiazda serialu „Przyjaciółki”

źródło: se.pl