Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Mało kto wie, że bracia Golec mają rodzeństwo. Słynni bliźniacy cenią rodzinne więzi
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek 28.12.2019 11:46

Mało kto wie, że bracia Golec mają rodzeństwo. Słynni bliźniacy cenią rodzinne więzi

bracia golec
instagram.com/golecuorkiestra

Bracia Golec mają w rodzeństwie ogromne oparcie. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że Łukasz i Paweł Golcowie nie byli jedynymi dziećmi w domu. Słynni bliźniacy cenią rodzinne więzi. Mimo że sami zdążyli już się ożenić, a nawet doczekali się dzieci, pozostają w nieustannym kontakcie z pozostałymi najbliższymi. Czym zajmują się pozostali członkowie góralskiego klanu?

Ta informacja może wywołać niemałe zaskoczenie wśród fanów zespołu Golec uOrkiestra, ale Łukasz i Paweł to nie jedyni Bracia Golec – rodzeństwo woli pozostawać w cieniu sławnych bliźniaków. Chociaż z całej rodziny tylko oni zdobyli sławę, która wykroczyła poza granice kraju, bliscy nie zazdroszczą im sukcesu. Wręcz przeciwnie — dokładają wszelkich starań, żeby wesprzeć muzyków w ich działaniach. Jeden dzień w roku jest dla nich szczególny. Choćby się paliło i waliło, muszą spędzić go wspólnie. Który?

Bracia Golec: rodzeństwo ich wspiera

Bracia Golec pochodzą z Żywca. Łukasz i Paweł Golcowie są bardzo dumni ze swoich góralskich korzeni, co znajduje wyraz w ich twórczości artystycznej. Bliźniacy wysoko cenią tradycyjne wartości, a dobro najbliższych stanowi dla nich priorytet. Takie przekonania dzielą z nimi nie tylko partnerki, lecz także mama i rodzeństwo.

Rodzeństwo słynnych muzyków nie jest dobrze znane. Dwaj bracia, czyli Stanisław i Rafał, są starsi od Łukasza i Pawła kolejno o dwanaście i osiem lat. Jak czytamy na portalu niedziela.pl, czterej mężczyźni — wyłączywszy bliźniaków — nie są do siebie zbyt podobni fizycznie. Dzielą jednak wiele wspólnych cech charakteru. To typowi górale, którzy nie dają sobie w kaszę dmuchać i niechętnie rezygnują ze swoich zamierzeń.

Mimo że Bracia Golec są często zajęci koncertowaniem i nagrywaniem, rodzina jest ze sobą ogromnie zżyta. Bracia z rodzinami regularnie spotykają się: a to na obiadach u jednego z nich, a to u ich ukochanej mamy w Milówku. Według ustaleń portalu niedziela.pl raz do roku wszyscy zjeżdżają się, by wziąć udział w Wigilii. Panie zajmują się gotowaniem, a panowie — ozdabianiem domu i choinki oraz opieką nad dziećmi.

Co robi rodzeństwo Braci Golec?

Jak ustalił portal niedziela.pl, Stanisław Golec mieszka w Milówce, a Rafał Golec — w Warszawie. To jedyny członek rodziny, który zdecydował się szukać szczęścia poza górami.

Rodzeństwo jest zaangażowane w pracę bliźniaków. Rafał Golec pełni funkcję menadżera zespołu, zajmuje się także pisaniem i komponowaniem piosenek. Z kolei Stanisław odpowiada za wizualizację koncertów.

Spodziewalibyście się, że Łukasz i Paweł Golcowie mają jeszcze dwóch braci, na dodatek znacznie starszych? To wspaniale, że mimo różnicy wieku stanowią zgraną i kochającą się rodzinę, która wspiera się i uwielbia spędzać razem czas.

ZOBACZ ZDJĘCIA BRACI GOLEC:

bracia golec: rodzeństwo

Rodzeństwo bliźniaków nie jest dobrze znane.

bracia golec: rodzeństwo

Rafał i Stanisław Golcowie są znacznie starsi od Pawła i Łukasza.

bracia golec: rodzeństwo

Bracia Golec: rodzeństwo wspiera ich w karierze artystycznej.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Rakotwórcza substancja w mięsie. Eksperci ostrzegają
    Spędził dwa dni na balkonie, bez jedzenia i schronienia.
  2. Interweniowała policja, dlaczego właściciele nie poniosą konsekwencji?
  3. Ojciec zostawił 3-letnią córkę w oknie życia w Katowicach. Matka nic nie wiedziała
  4. Agnieszka Chylińska wydała oświadczenie. Takiego obrotu sprawy nie spodziewała się nawet sama artystka
  5. Nie żyje 37-letni aktor. Targnął się na własne życie, osierocił synka
  6. Viki Gabor po raz pierwszy pokazała swojego brata! Prawdziwy adonis, dziw bierze, czym się zajmuje

źródło: niedziela.pl