Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Rodzice Braci Golców nie spodziewali się bliźniąt. „Mieliśmy być córeczką, a tu niespodzianka!”
Robert Głowacki
Robert Głowacki 13.08.2019 15:02

Rodzice Braci Golców nie spodziewali się bliźniąt. „Mieliśmy być córeczką, a tu niespodzianka!”

Bracia Golec rodzice
instagram.com/golecuorkiestra

Bracia Golec: rodzice nie spodziewali się bliźniąt. Bez wątpienia są najpopularniejszymi braćmi w Polsce, a okazuje się, że nie było ich nawet w planach. W jednym z wywiadów jeden z braci zdradził, że mieli być dziewczynką. Mieliśmy być córeczką, a tu niespodzianka, zdradził Paweł Golec na łamach Faktu.

Bracia Golec istnieją na polskim rynku muzycznym już od ponad 20 lat. Trudno byłoby sobie wyobrazić muzykę folkową, bez słynnych bliźniaków, jednak jak się okazuje, miało wcale ich nie być. Bracia Golec: rodzice nie spodziewali się bliźniąt, a jedynie córeczki. Po latach jeden z braci zdradził rodzinną tajemnicę.

Bracia Golec: rodzice nie spodziewali się bliźniąt

Bracia Golec muzykują już od 1998 roku i wciąż są w świetnej formie. Wydają nowe płyty i regularnie koncertują. Żyją z daleka od Warszawy, toteż ich życie prywatne również jest bardziej chronione. Na szczęście muzycy nie są zbytnio skryci i chętnie opowiadają w wywiadach o swoim życiu rodzinnym i prywatnym. Bracia Golec: rodzice nie spodziewali się bliźniąt, a ich przyjście na świat było niemałą niespodzianką dla całej rodziny. W rozmowie z Faktem Paweł Golec zdradził, że ich matka, będąc z nimi w ciązy spodziewała się córeczki.

Tak, my sprawiliśmy rodzicom figla. Mamy dwóch starszych braci Staszka i Rafała. Mieliśmy być upragnioną córeczką, a tu niespodzianka! – wyznał Paweł Golec na łamach Faktu.

Bracia Golec: rodzeństwo

Słysząc hasło: Golec, przychodzą nam na myśl jedynie znani bliźniacy, czemu zresztą nie ma się co dziwić, jednak okazuje się, że Paweł i Łukasz Golcowie mają jeszcze dwóch starszych braci. Rodzeństwo słynnych muzyków nie jest dobrze znane. Dwaj bracia, czyli Stanisław i Rafał, są starsi od Łukasza i Pawła kolejno o dwanaście i osiem lat.

Jesteście ciekawi, czym zajmują się Rafał i Stanisław Golcowie? Rafał Golec w przeciwieństwie do swoich trzech braci mieszka w Warszawie, za to Stanisław w rodzinnej Milówce. Co ciekawe, wszyscy czterej bracia razem pracują. Łukasz i Paweł Golcowie oczywiście śpiewają i grają na instrumentach, za to ich brat Rafał jest managerem zespołu, a Stanisław zajmuje się koncertowymi wizualizacjami. Bracia Golec wychowali się w górach, wedle tamtejszej tradycji, toteż nie ma się co dziwić, że rodzina jest dla nich najważniejsza. Wiedzieliście, że słynni bliźniacy mają jeszcze dwóch starszych braci?

ZOBACZ ZDJĘCIA BRACI GOLEC:

Bracia Golec: rodzice

Bracia Golec: rodzice nie spodziewali się bliźniaków.

Bracia Golec: rodzice

Bracia Golec mieli być dziewczynką.

Bracia Golec: rodzice

Mają również dwóch starszych braci.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chłopak wręczył jej liścik przy zerwaniu. Jego treść bardzo ją zaskoczyła
  2. Tamka 38 – nowy lokal w Warszawie! Instagramowe wnętrza i aż 36 rodzajów ginu
  3. Brwi tych kobiet pokazują, jak ważna jest odpowiednia regulacja. Straciły przez nie cały urok
  4. Dagmara z Królowych Życia pochwaliła się swoją nową dietą. Chudnie z dnia na dzień
  5. 30 lat różnicy to dużo? Między Wiktorią a partnerem Tadeuszem jest więcej i nikt w jej szkole o tym nie wie