Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Bujne życie miłosne Marty Kaczyńskiej. W tle sprawa o zaprzeczenie ojcostwa
Wiktoria Wihan
Wiktoria Wihan 15.02.2024 09:44

Bujne życie miłosne Marty Kaczyńskiej. W tle sprawa o zaprzeczenie ojcostwa

Marta Kaczyńska
Szokujące, kto okazał się ojcem pierwszego dziecka Marty Kaczyńskiej. Fot. KAPiF

Marta Kaczyńska jest córką tragicznie zmarłych w katastrofie smoleńskiej, Lecha i Marii Kaczyńskich. Choć nie angażuje się w politykę, jej nazwisko jest powszechnie znane, a co za tym idzie — wiele osób interesuje się szczegółami jej barwnego życia prywatnego. Córka zmarłego prezydenta trzykrotnie wychodziła za mąż; z jej pierwszym ukochanym wiąże się szokująca historia, o której swego czasu rozpisywały się wszystkie media w Polsce.

Zaskakujące fakty z życia prywatnego Marty Kaczyńskiej

Lech Kaczyński został mianowany na urząd prezydenta RP w 2005 roku. Wówczas oczy wszystkich Polaków zwróciły się w kierunku przywódcy państwa oraz jego najbliższych. To właśnie wtedy media zaczęły interesować się burzliwym życiem córki Kaczyńskiego, Marty. Jej nazwisko do dziś jest jednym z najbardziej znanych w całym kraju, choć sama zainteresowana nie angażuje się w politykę.

Życie uczuciowe i rodzinne Marty Kaczyńskiej to gotowy scenariusz na film. Kobieta dwukrotnie się rozwodziła, przy czym jedno z jej małżeństw doczekało się unieważnienia prosto z Watykanu. Kaczyńska doczekała się również 3 dzieci, przy czym historia, która dotyczy pierwszego z nich, jest wprost niewiarygodna. Po latach okazało się, że córeczka, którą Marta urodziła w trakcie małżeństwa ze swoim pierwszym mężem, tak naprawdę nie była jego dzieckiem.

Marta Kaczyńska i Andrzej Duda na grobie Lecha i Marii. Jedno ujawnia prawdę o ich relacji Zaskakujące doniesienia z drugiego końca świata o 20-letniej córce Marty Kaczyńskiej

Marta Kaczyńska trzykrotnie wychodziła za mąż

Życie miłosne Marty Kaczyńskiej przez lata rozpalało rozpisujące się o nim media do czerwoności. Jego kulisy z zapartym tchem śledziły miliony Polaków, choć samej zainteresowanej nie do końca było to na rękę.

Nigdy nie miałam ambicji, by stać się bohaterką tabloidów. Splot wydarzeń sprawił, że zostałam obiektem zainteresowania mediów – mówiła w wywiadzie z “Onetem” w 2014 roku.

Pierwszym mężem Marty Kaczyńskiej został w 2003 roku Piotr Smuniewski. Kobieta miała zaledwie 23 lata, gdy oświadczyła Lechowi i Marii Kaczyńskim, że zamierza wziąć ślub z wybrankiem serca. Jej rodzice ponoć nie byli zachwyceni tą decyzją, jednak ostatecznie ją zaakceptowali. Jeszcze w tym samym roku na świat przyszła Ewa, jednak, jak się później okazało, nie była ona biologiczną córką jej ówczesnego partnera.

Projekt bez nazwy - 2024-02-14T214526.462.png
Szokujące, kto okazał się ojcem pierwszego dziecka Marty Kaczyńskiej. Fot. KAPiF

ZOBACZ TEŻ: Rocznica ślubu Lecha i Marii Kaczyńskich. Córka pokazała wyjątkowe zdjęcie. Brat Jarosława żałował jednego

Mąż Marty Kaczyńskiej wychowywał nie swoje dziecko

Pierwsze małżeństwo Marty Kaczyńskiej zakończyło się w 2007 roku, choć zanim para dostała oficjalny rozwód, kobieta zdążyła związać się z innym mężczyzną, Marcinem Dubienieckim. Wiadomość o tym, że Marta spodziewa się z nim dziecka, była ogromnym zaskoczeniem dla jej rodziców.

W ośrodku w Juracie Marta przedstawiła mnie rodzicom. Powiedzieli, że jeżeli jesteśmy szczęśliwi, to oni też. Siedzieliśmy po kolacji. Dochodziła 21.00. Było miło. I wtedy powiedziałem: Jest jeszcze coś, panie prezydencie, co chciałbym panu zakomunikować. Pana córka jest w ciąży. Dobrze, że prezydent trzymał wtedy w ręku szklankę z wodą, bo przez chwilę nie mógł powietrza złapać. Po chwili powiedział: Skończ z tym prezydentem. Jesteś naszym synem – wspominał w rozmowie z “Galą” drugi mąż Kaczyńskiej.

W tym samym roku, oprócz rozwodu, Marta Kaczyńska wniosła do sądu sprawę o zaprzeczenie ojcostwa. Okazało się, że Ewa, jej pierwsza córka, jest biologicznym dzieckiem Marcina Dubienieckiego. Kaczyńska doczekała się z mężczyzną jeszcze jednej córeczki, Martyny, która urodziła się w 2007 roku. 

Obecnie Marta Kaczyńska wiedzie szczęśliwe życie u boku swojego trzeciego męża, Piotra Zielińskiego. W 2018 roku para przywitała na świecie synka — Stanisława Lecha.

Projekt bez nazwy - 2024-02-14T214834.431.png
Szokujące, kto okazał się ojcem pierwszego dziecka Marty Kaczyńskiej. Fot. KAPiF
Projekt bez nazwy - 2024-02-14T214823.409.png
Szokujące, kto okazał się ojcem pierwszego dziecka Marty Kaczyńskiej. Fot. KAPiF