Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > To koniec! Margaret zawiesza karierę. Gwiazda wydała oficjalne oświadczenie
Marta Kulik
Marta Kulik 05.12.2019 09:57

To koniec! Margaret zawiesza karierę. Gwiazda wydała oficjalne oświadczenie

fot. Pexels

Choroba Margaret odcisnęła piętno na jej życiu, dlatego piosenkarka zdecydowała, że musi podjąć radykalne kroki. W sieci pojawiło się oświadczenie, które zaskoczyło i zasmuciło jej fanów. Gwiazda zawiesza karierę do odwołania, znika także z portali społecznościowych.

Margaret wyznała, że stan jej zdrowia nie jest najlepszy. Choroba, o której nie chce rozmawiać, wpłynęła na jej decyzję. Trenerka The Voice napisała, że musi natychmiast zrobić sobie dłuższą przerwę od obowiązków zawodowych. W tym trudnym czasie wspiera ją ukochany.

Margaret: choroba

Nadmiar obowiązków nie sprzyjał samopoczuciu gwiazdy. Już na początku roku w rozmowie z Faktem zdradziła, że chodzi na terapię. W oświadczeniu, które zaniepokoiło fanów, nie wyznała jednak, czy ma to coś wspólnego z jej przerwą. Wiadomo jedynie, że robi ją ze względu na zdrowie.

Niestety ostatni rok okazał się bardziej kosztowny dla mojego zdrowia niż sama dopuszczałam to w swojej głowie. Zewnętrzny głos rozsądku wydał mi jednak jednoznaczne polecenie – kategoryczna i natychmiastowa przerwa od spraw zawodowych. W związku z tym nie mam wyboru i wyciszam się na jakiś czas, także tu w internecie – czytamy na Instagramie.

Fani są zaskoczeni, bo w najbliższym czasie miała ukazać się nowa płyta gwiazdy, ale wykazali się wyrozumiałością. W komentarzach przesyłają jej mnóstwo słów wsparcia i zapewniają, że będą czekać na jej powrót.

Margaret zrezygnowała z kontraktu

Piosenkarka już wcześniej zaskoczyła fanów. Wycofała się z kontraktu, który niemal gwarantował jej międzynarodową karierę. Zdradziła wtedy, że chciała zająć się innymi rzeczami. W decyzji wspiera ją jej chłopak, muzyk Kacezet. Pod wielkim znakiem zapytania stanął też jej udział w kolejnej edycji The Voice of Poland.

choroba

Margaret nie zdradziła, ile potrwa jej przerwa. Najprawdopodobniej do końca roku nie zamierza korzystać z mediów społecznościowych, bo już teraz złożyła wszystkim życzenia noworoczne.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

choroba

Gaja Hornby to tytuł ostatniej płyty Margaret i jej muzyczne alter ego.

choroba

Jak pisze Pudelek, producenci The Voice byli gotowi zaproponować jej udział w kolejnej edycji programu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Trutka na szczury w lekach. 2 mln Polaków zagrożonych, ministerstwo powołało sztab kryzysowy
  2. Karol Strasburger nie wspierał żony podczas porodu: ”Ja takich rzeczy nie uznaję, to nie jest atrakcyjny widok”
  3. Wielkie zmiany w życiu Viki Gabor. Podjęła słuszną decyzję?
  4. Michał Szpak występuje na jednej scenie z bratem. Który przystojniejszy?
  5. Przykre doniesienia o Beacie Tyszkiewicz. To nie ta sama osoba, serce pęka z żalu