Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Legendarna aktorka trafiła do szpitala. Media donoszą, że jej stan jest ciężki
Marta Kulik
Marta Kulik 06.11.2019 16:41

Legendarna aktorka trafiła do szpitala. Media donoszą, że jej stan jest ciężki

kobieta
fot. unsplash.com Andrea Piacquadio

Choroba legendarnej aktorki martwi jej fanów. Gwiazda trafiła do szpitala w nocy. Z informacji, do których dotarły media, wynika, że jej stan jest ciężki. Słowa wsparcia płyną z całego świata. Widzowie uwielbiają jej role i nie wyobrażają sobie, że mogliby nie zobaczyć jej w kolejnych produkcjach.

Stacja BFM TV informuje, że Catherine Deneuve w poważnym stanie została przewieziona do szpitala. Informacja miała zostać potwierdzona w rozmowie z najbliższymi aktorki. Choroba gwiazdy sprawiła, że przerwane zostały zdjęcia do najnowszego filmu z jej udziałem De son vivant.

Choroba gwiazdy. Catherine Deneuve trafiła do szpitala

Według zagranicznych mediów zły stan zdrowia aktorki spowodowany jest przemęczeniem. Nie jest tajemnicą, że 76-letnia gwiazda dużo pracuje i ma bardzo napięty grafik. Do szpitala miała trafić w nocy z 5 na 6 listopada, lekarze przeprowadzają konieczne badania i starają się, aby Catherine Deneuve odzyskała siły.

choroba

Catherine Deneuve od wielu lat jest bardzo aktywna zawodowo. Zagrała w wielu filmach, dzięki czemu okrzyknięto ją pierwszą damą francuskiego kina. W ostatnim czasie, poza pracą nad filmem, pojawiała się na festiwalach we Francji i we Włoszech.

Gdzie grała Catherine Deneuve?

Catherine Deneuve grała w najważniejszych francuskich filmach, od wielu lat uznawana jest za ikonę ojczystego kina. W 1965 roku otrzymała rolę w dramacie Wstręt Romana Polańskiego. Dwa lata później zagrała w Piękności dnia, co przyniosło jej ogromną sławę. Występowała też w produkcjach takich jak 8 kobiet, Dwie kobiety, Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości, D’Artagnan.

choroba

Gwiazda jest jedną z twarzy Chanel i Yves Saint Laurent. Catherine Deneuve angażuje się w pomoc potrzebującym, jest ambasadorką UNESCO. Premiera najnowszego filmu z jej udziałem De son vivant planowana jest na przyszły rok.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Miały dawać radość, a nie żyje przez nie już ponad 70 dzieci. Miliony sztuk wycofanych ze sprzedaży
  2. Córka legendarnego aktora wyjawiła prawdę o ojcu. Po latach na jaw wyszły dotąd nieznane nikomu fakty
  3. Kuba Wojewódzki całuje się z hollywoodzkim aktorem. Wszystko na oczach milionów Polaków
  4. Gwiazda Polsatu jest w ciąży! Aktorka 3 lata temu poślubiła tajemniczego mężczyznę
  5. Namiętnie całował się z kobietą. Dzień później zrozpaczona rodzina patrzyła, jak umiera podczas obiadu
  6. Mąż zostawił żonę, bo strasznie przytyła po trzeciej ciąży. Po rozwodzie dała mu nauczkę, której nigdy nie zapomni