Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Gwiazdor ”Rancza” przeszedł poważną operację. ”Cały czas jest rehabilitowany”
Robert Głowacki
Robert Głowacki 27.09.2019 14:31

Gwiazdor ”Rancza” przeszedł poważną operację. ”Cały czas jest rehabilitowany”

Gwiazda telewizji Polsat
Facebook@Katarzyna Dowbor FanPage

Choroba Pawła Królikowskiego nie daje o sobie zapomnieć. Aktor kilka lat temu zachorował na raka, a ostatnio przeszedł poważną operację. W jakim stanie jest Paweł Królikowski? – Cały czas jest rehabilitowany – wyznaje żona aktora.

Już od jakiegoś czasu mówi się, że ze zdrowiem Pawła Królikowskiego nie jest najlepiej. Kilka lat temu aktora serialu Ranczo zaatakowała choroba nowotworowa, a ostatnio jego problemy ze zdrowiem wróciły z podwójną siłą. Właśnie przeszedł poważną operację i powoli wraca do siebie. O jego stanie zdrowia opowiedziała jego żona: Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Paweł Królikowski przeszedł operację

Paweł Królikowski kilka lat temu miał raka, jednak udało mu się wówczas pokonać chorobę. Przeszedł konieczną operację i wrócił do zdrowia, jednak nie an długo. Po czterech latach problemy Królikowskiego ze zdrowiem wróciły. Ostatnimi czasy Paweł Królikowski wszędzie pojawia się w kapeluszu. Aktor serialu Ranczo przeszedł właśnie kolejną poważną operację, jednak rodzina, tym razem nie zdradza szczegółów dotyczących jego choroby. Małgorzata Ostrowska-Królikowska zdradziła, że mąż jest rehabilitowany i może liczyć na wsparcie całej rodziny.

Rehabilitacja to jest proces. Nie wiadomo, ile potrwa. Mąż pracuje, ale jest cały czas rehabilitowany, walczy i jest bardzo dzielny. Jest po bardzo ciężkiej operacji, więc to wymaga czasu-cytuje aktorkę kozaczek.pl

ranczo

Paweł Królikowski: choroba

Paweł Królikowski miał tętniaka mózgu. Jego problemy zdrowotne zaczęły się już jakiś czas temu, bo w 2015 roku. To właśnie wtedy przeszedł operację wycięcia tętniaka mózgu. Jak się okazuje do szpitala trafił, dopiero za namową swojej żony, Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, która była mocno zaniepokojona jego stanem zdrowia. Królikowski miał bóle i zawroty głowy, wymioty i kłopoty z widzeniem. W jednym z wywiadów Paweł Królikowski wyznał, że życie uratowało mu dwóch lekarzy i przede wszystkim żona, dzięki której poddał się leczeniu.

ranczo

Paweł Królikowski nie był obecny podczas jednego z nagrań programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, co wytłumaczył widzom swoim stanem zdrowia.

– Na początku maja nie przyjechałem do was na spotkanie. Okazało się, że moje zdrowie nie było okej. Musiałem więc coś z tym zrobić, spotkałem ludzi w Szpitalu Bródnowskim, w szpitalu koło Zgierza i tam mi uratowali życie, uratowała mi życie moja żona i uratował mi życie mój profesor Ząbek i okazało się, że mogę żyć, że mogę z wami się spotykać – powiedział na antenie stacji Polsat Królikowski.

Mamy nadzieję, że ze zdrowiem aktora serialu Ranczo wszystko ułoży się po jak najlepszej myśli. Trzymamy kciuki za powrót do zdrowia.

ranczo

ZOBACZ TEŻ:

  1. Potężny diament odkryty w RPA. Już wiadomo, że jego cena będzie rekordowa
  2. Nowa kuracja odchudzająca dla tych, którzy porzucili nadzieję na utratę nadwagi. Możesz zrzucić 16 kg w 30 dni
  3. Dziecko to marzenie Małgorzaty Rozenek-Majdan. Gwiazda zdradziła, kiedy powitają nowego członka rodziny
  4. Znana gwiazda schudła po ciąży 45 kilogramów. Jej dieta zadziwia
  5. Kultowa aktorka straciła mamę w bolesnych okolicznościach. Gwiazda o szczegółach jej śmierci dowiedziała się z gazety
  6. Media podają, że policja interweniowała w domu gwiazdora „M jak miłość”. Aktor wydał oświadczenie
  7. Miłość oralna powoduje nowotwór?! Niepokojące słowa profesora