Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Co się dzieje z Witoldem Pasztem? Juror „The Voice Senior” jakby zapadł się pod ziemię
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 17.02.2022 18:42

Co się dzieje z Witoldem Pasztem? Juror „The Voice Senior” jakby zapadł się pod ziemię

Witold Paszt
instagram.com/witoldpaszt.official/

Witold Paszt, jeden z trenerów muzycznego programu „The Voice Senior”, od czasu finału show pozostaje w medialnym ukryciu. Fani obawiają się o zdrowie słynnego wokalisty zespołu VOX.

Witold Paszt od drugiej edycji The Voice Senior zachwyca widzów telewizyjnej dwójki swoim doświadczeniem muzycznym jako trener uczestników. Podczas ostatniego finału programu wokalista zespołu VOX miał szczególne powody do szczęścia.

Podopieczny Witolda Paszta zwyciężył trzecią edycję show, stając się najbardziej utalentowanym seniorem w Polsce. Niestety, muzyk nie mógł na żywo pogratulować uczestnikowi. Piosenkarz nie pojawił się na ogłoszeniu wyników z powodu słabego zdrowia.

Trener „The Voice Senior”, Witold Paszt, zniknął ze sceny publicznej

Do tej pory Witold Paszt chętnie komunikował się ze swoimi wielbicielami przy pomocy mediów społecznościowych. Użytkownicy Instagrama mogli zobaczyć, jak piosenkarz bierze udział w nagraniach The Voice Senior oraz jak wspiera wszystkich uczestników. Nawet w finałowym odcinku trener pogratulował zwycięstwa swojemu podopiecznemu na Instagramie.

Stan zdrowia artysty zespołu Vox nie pozwolił mu na kontakt z podopiecznym. Jak wyznaje zwycięzca trzeciej edycji The Voice Senior, teraz najważniejszy jest powrót do sprawności jego trenera. Witold Paszt potrzebuje w spokoju zmierzyć się z przeciwnościami.

Brak ukochanego artysty zauważyli również internauci. Jeszcze do niedawna trener The Voice Senior regularnie komunikował się ze swoimi fanami na Instagramie. Ostatnio jednak ten dialog zaginął, przez co wielbiciele Witolda Paszty martwią się o jego stan zdrowia. Córka muzyka uspokaja jednak zatroskanych obserwatorów artysty.

Mogę jedynie powiedzieć, że tata daje sobie czas na odpoczynek po kilku intensywnych miesiącach pracy i na rekonwalescencję po chorobie do końca marca. Potem planuje wziąć się ostro do pracy — wyznała córka Witolda Paszta.

Biorąc pod uwagę ogromną popularność muzycznego programu The Voice Senior, produkcja TVP 2 prawdopodobnie przygotuje kolejną edycję show dla swoich telewidzów. Fani wiedzą, że oprócz Alicji Majewskiej, Piotra Cugowskiego oraz Maryli Rodowicz w fotelu jurorskim nie może zabraknąć Witolda Paszta. Do czasu kolejnych przesłuchań w ciemno życzymy muzykowi dużo zdrowia i szybkiego odzyskania sił.

Zobacz zdjęcie:

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Dantejskie sceny pod domem Klaudii Halejcio. Dobrze, że nie doszło do tragedii
  2. Krzysztof Cugowski nagle zabrał głos. Padły niespodziewane słowa o Jacku Kawalcu
  3. Cezary Żak przekazał wiadomość o Krystynie Jandzie. Tego nikt się nie spodziewał

Źródło: RMF