Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Co się stało z twarzą Magdy Gessler? Do sieci trafiło jej najnowsze zdjęcie, wszystkie zmarszczki zniknęły
Weronika Dadok
Weronika Dadok 07.01.2023 10:02

Co się stało z twarzą Magdy Gessler? Do sieci trafiło jej najnowsze zdjęcie, wszystkie zmarszczki zniknęły

Magda Gessler
Magda Gessler, fot. KAPiF

Magda Gessler to zdecydowanie jedna z bardziej barwnych postaci w polskim show-biznesie. Swoimi wpisami w mediach społecznościowych rozbawia fanów. W ostatnim czasie na jej profilu pojawiła się fotografia twarzy, gwiazda wygląda, jakby dosłownie cofnęła się w czasie.

Zmarszczki zniknęły, a zalotna mina zaimponowała internautom, którzy bez skrępowania wyrażali podziw w stosunku znanej restauratorki.

Magda Gessler zaszalała z najnowszym zdjęciem

Gwiazda uwielbianego kulinarnego show już nie raz udowodniła, że wie, jak skutecznie korzystać z mediów społecznościowych i wywołać wokół siebie spory szum. Także tym razem, dodając nowe zdjęcie, zaskarbiła sobie serca i zwróciła uwagę odbiorców.

Na jej profilu widnieje teraz najnowszy wizerunek twarzy, który przyciągną spojrzenia tysięcy osób. Jak się okazało, zmiana, którą dostrzegli obecni na jej profilu obserwatorzy, jest na tyle duża, że niektórzy mieli wyzwanie, aby ją rozpoznać.

Jest to najprawdopodobniej spowodowane użyciem sporej ilości filtrów, które zmieniły znacząco twarz Magdy Gessler, która w sieci ma do siebie raczej spory dystans. Czy teraz przeholowała?

Magda Gessler z pewnością nie narzeka na ilość miłych komentarzy, które ofiarowują jej fani. Pod jej wpisem pojawiło się wiele słów, które zapamięta na długo. Niektórzy nie mogli wyjść z podziwu, jak świetnie się prezentuje.

– Myślałem że to Mariah Carey – napisał jeden z internautów.

Olśniewająco Pani wygląda ???????? Besos ❤️ – dodała kolejna osoba.

– Lady GAGA – wyznaje z niedowierzaniem następna.

– Pani Magdo czym Pani starsza tym ładniejsza… – czytamy także komplementy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby
    2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz
    3. Nie żyje 10-letni chłopiec. Cała Polska wstrzymywała oddech, kiedy doszło do tragedii