Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Depresja dotknęła jurora Tańca z Gwiazdami. „Jest ciężko”
Robert Głowacki
Robert Głowacki 30.09.2019 18:12

Depresja dotknęła jurora Tańca z Gwiazdami. „Jest ciężko”

związek
instagram.com/mmalitowski

Depresja dotknęła jurora Tańca z Gwiazdami. Mężczyzna zdecydował się opowiedzieć o swojej walce z tą ciężką chorobą, a także o kulisach jego rozstania z żoną. -Jak każde rozstanie jest ciężkie. Próbujemy rozstać się w zgodzie – zwierzył się w rozmowie z Jastrząb Post.

Michał Malitowski to jeden z bardziej utalentowanych tancerzy w Polsce, a szerszej publiczności jest znany jako juror w programie Taniec z Gwiazdami. Ostatni rok nie był dla niego łatwy, rozstał się z żoną, a powodem okazała się jego depresja. Teraz powrócił do pracy w telewizji zdecydował się opowiedzieć o swojej chorobie, a także o relacjach z ukochaną córką. Wszystko zmierza już w dobrym kierunku.

Michał Malitowski: depresja

Depresja to choroba, która wciąż wydaje się bardzo tajemniczą, a ludzie, którzy na nią cierpią, wstydzą się publicznie o niej mówić. Inaczej jest w przypadku Michała Malitowskiego z Tańca z Gwiazdami. Juror tanecznego show otwarcie opowiada o swojej chorobie. W rozmowie z portalem Jastrząb Post opowiedział o swoich ciężkich przeżyciach związanych z depresją.

Miałem bardzo ciężki okres w pierwszym półroczu, przechodziłem przez depresję, naprawdę byłem rozłożony. Więc być tutaj, wśród moich przyjaciół, wśród uczestników jest naprawdę super- wyznał Malitowski.

depresja

Michał Malitowski o walce z chorobą

Michał Malitowski ma córkę, która jest jego oczkiem w głowie. Co więcej, ukochane dziecko jest dla niego największą motywacją, aby w pełni wrócić do sił psychicznych.

To jest bardzo ciężkie. Na razie skupiam się na tym, żeby mieć jak najlepszy kontakt z moją córką. A jest ciężko. Jak każde rozstanie jest ciężkie. Próbujemy rozstać się w zgodzie– dodaje juror.

depresja

Juror Tańca z Gwiazdami zaznacza, że mówi publicznie o swojej chorobie, aby dać również przykład innym. Depresja wciąż jest uważana przez wiele osób, za wymyśloną chorobę. Malitowski zaznacza, że nie ma się czego wstydzić. Depresja jest chorobą, która może dotknąć każdego.

Są lekarze, nie możemy wstydzić, się mówić o tym. Ja tak zrobiłem. Otworzyłem się, poszedłem do lekarzy. Są od tego leki, są przyjaciele, jest rodzina i bez tego się nie da- podsumował Malitowski.

Michał Malitowski po rocznej przerwie wrócił do pracy na planie Tańca z Gwiazdami i wszystko wskazuje na to, że z jego zdrowiem jest coraz lepiej. Trzymamy kciuki!

depresja

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mają miliardy na swoich kontach. Lista najbogatszych Polek
  2. Mama niesłusznie skazanego Tomasza Komendy przeszła ciężkie chwile. Przyznała, że miała myśli samobójcze
  3. Jamnik gigantycznych rozmiarów. Po śmierci właściciela ratownicy znaleźli psa, nie mogli uwierzyć
  4. Gwiazda TVN zaręczyła się. Blond piękność pokazała spektakularny diament
  5. Nie żyje Jan Kobuszewski
  6. Kiedy ksiądz powiedział Ewelinie, ile żąda za udzielenie ślubu, kobieta zdębiała. Takiej chciwości jeszcze nie widziała w swoim życiu