Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Doda nie pokazuje męża na Instagramie. Fani dopytują się „Gdzie Emil?” Odpowiedziała
Robert Głowacki
Robert Głowacki 29.08.2019 18:28

Doda nie pokazuje męża na Instagramie. Fani dopytują się „Gdzie Emil?” Odpowiedziała

Doda włosy
youtube.com@plejada

Doda od jakiegoś czasu nie pokazuje swojego męża na Instagramie. Do tej pory chętnie relacjonowała swoje małżeństwo z Emilem Stępniem w mediach społecznościowych, jednak od ponad miesiąca na próżno szukać go w jej postach, czy nawet na jej koncertach. Fani dopytali się, gdzie się podział małżonek. Gwiazda odpowiedziała.

Doda nie ma problemu z pokazywaniem swojej prywatności w sieci, w wyznaczonych przez nią samą granicach. Do tej pory chętnie pokazywała swoje randki z mężem, czy nawet wspólne oglądanie telewizji. Od dłuższego już czasu Emil Stępień nie pojawia się w mediach społecznościowych artystki, co więcej nie jeździ, jak do tej pory na jej koncerty. Ciekawi fani spytali się Dody, czy nie brakuje jej męża. Jej odpowiedź nasuwa jeszcze więcej pytań.

Czy Doda rozstała się z mężem?

Doda wciąż jest mężatką, o czym może świadczyć wciąż widniejące przy jej imieniu nazwisko męża, a także obrączka, jednak fani piosenkarki są zaniepokojeni ostatnią nieobecności Emila Stępnia u boku Rabczewskiej. Do tej pory gwiazda na Instagramie chętnie pokazywała swojego ukochanego.

Regularnie towarzyszył żonie podczas weekendowych koncertów, a także chętnie jeździł z nią do rodzinnego miasta artystki-Ciechanowa. Od ponad miesiąca próżno szukać ich wspólnych zdjęć na Instagramie, co więcej Emil również od jakiegoś czasu nie jeździ z Dodą na koncerty. Zaniepokojeni fani zdecydowali się spytać swoją idolkę, czy nie brakuje jej męża. Gwiazda odpowiedziała, czym zadziwiła swoich fanów.

Kochana, a gdzie masz męża? Brakuje go na InstaStories– spytał fan.

Mi nie brakuje. Nie zauważyłam zmiany nazwy na DODAQUEEN&EMILKING– odpowiedziała Doda.

Taka odpowiedź z pewnością tylko wznieci jeszcze większe zainteresowanie relacją Dody z mężem.

Kim jest mąż Dody?

Mężem Dody jest Emil Stępień, znany w środowisku filmowym producent. Mąż artystki ma 42 lata i jest rodowitym warszawiakiem. Jako producent zaczął działać u boku Patryka Vegi w 2013 roku produkując film Last Minute. Kolejne produkcje, jakie wyszły spod jego ręki to: Służby specjalne, Pitbull. Nowe porządki, Pitbull. Niebezpieczne kobiety, Pitbull. Ostatni Pies.

Doda i Emil Stępień poznali się podczas premiery spektaklu Słownik Ptaszków Polskich, w którym grała Rabczewska. Para przez dwa lata ukrywała swój związek przed mediami, sugerując, że łączy ich tylko przyjaźń. O swojej relacji ze Stępniem gwiazda poinformowała fanów, publikując zdjęcie z ich ślubu, który miał miejsce w Hiszpanii, w tajemnicy przed wszystkimi, 14 kwietnia 2018 roku.

Myślicie, że Doda i Emil Stępień przeżywają kryzys?

Zobacz zdjęcia Dody i Emila Stępnia:

Doda

Odpowiedź Dody.

Doda

Doda chętnie pokazywała swojego męża na Instagramie.

Doda

Para pobrała się 14 kwietnia 2018 roku w Hiszpanii.

ZOBACZ TEŻ:

  1. McDonald’s z ogromnym logo w Łazienkach. Sprawa wywołuje wielką burzę
  2. Anna Kalczyńska wzruszająco o Piotrze Woźniak-Staraku. Opowiedziała niesamowitą historię
  3. Pamiętacie serial „Zatoka serc”? Aktorzy tej kultowej produkcji ginęli w tajemniczych okolicznościach
  4. Znamy pierwszych uczestników „Ameryka Express”! Kto weźmie udział w wyścigu?
  5. W głowie się nie mieści! Mężczyzna nagle z wielkim impetem kopnął bezbronnego psa (WIDEO)
  6. Latami szukał zaginionego psa, zwierzak cierpiał w schronisku. Nagle wyczuł znajomy zapach i oszalał z radości