Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Dorota Wellman – MĄŻ, WIEK, WZROST, WAGA, DZIECI
Zuzanna Siwek
Zuzanna Siwek 21.07.2019 17:24

Dorota Wellman – MĄŻ, WIEK, WZROST, WAGA, DZIECI

Dorota Wellman to postać, która jest obecna w mediach od dawna, jednak nie dzieli się chętnie swoją prywatnością. Jej praca jest doceniana przez wielu, a poczucie humoru zapewniło jej ogromne grono fanów! Czego nie wiecie o uwielbianej przez widzów dziennikarce?

Gwiazda TVN od lat podbija serca kolejnych widzów i jest jedną z najbardziej popularnych dziennikarek telewizyjnych. Dorota Wellman pozostaje jednak dość tajemniczą postacią i nie interesuje jej rozgłos w mediach. Skupia się na ciężkiej pracy i ma do siebie ogromny dystans, który pozwolił jej na naprawdę spektakularną karierę! Dowiedzcie się wszystkiego na temat Doroty Wellman.

Dorota Wellman — mąż

Kim jest mąż Doroty Wellman? Dziennikarka wyszła za mąż za Krzysztofa Wellmana już przeszło 30 lat temu i tworzą wyjątkowo zgraną parę. Krzysztof Wellman to uznany artysta zajmujący się fotografią. Na swoim koncie ma współpracę z naprawdę ogromnymi nazwiskami — pracował na planach filmowych z Krzysztofem Kieślowskim, Juliuszem Machulskim, Krzysztofem Zanussim i innymi wybitnymi reżyserami. Przed jego obiektywem stanęły setki aktorów i aktorek, a jego prace cieszą się ogromnym uznaniem środowiska fotografików.

Dorota Wellman — wiek

Dziennikarka na świat przyszła 2 marca 1961 roku. Oznacza to, że w tym roku Dorota Wellman skończyła 58 lat. Swoją karierę zaczęła od radia, powoli pnąc się po szczeblach kariery. Jej temperament i niezwykła charyzma zaprowadziły ją jednak do telewizji, gdzie szturmem zdobyła miłość widzów. Wcześniej związana była z TVP, od 2007 roku działa jednak w TVN. Od tamtej pory wraz z Marcinem Prokopem tworzą jeden z najbardziej zgranych dziennikarskich duetów i najbardziej lubianą parę prowadzących Dzień Dobry TVN.

Dorota Wellman — wzrost

Wielu zastanawia ile wzrostu ma Dorota Wellman. Odpowiadamy, że dziennikarka mierzy 165 cm! Mogłoby się wydawać, że jest o wiele niższa, jednak to tylko przez drugą połowę jej dziennikarskiego duetu — Marcina Prokopa, który mierzy aż 206 cm! Ta różnica od lat jest powodem wielu żartów, które ochoczo napędzają sami prowadzący. Obojgu gratulujemy dystansu!

Dorota Wellman — waga

Ile waży Dorota Wellman? Gwiazda nie zdradza swojej dokładnej wagi, a to dlatego, że nie ma ona dla niej znaczenia! Otwarcie jednak przyznaje, że nosi rozmiar 44. Dziennikarka wielokrotnie udowadniała, że ma do siebie i swojego wyglądu ogromny dystans, nie ma kompleksów i nie zależy jej na pozowaniu na ściankach w pięknych kreacjach.

Doskonale wie jednak, jak wielki wpływ ma wygląd na naszą samoocenę, dlatego lubi radzić innym kobietom. Niedawno ukazała się jej książka I ty możesz być modelką, która dla wielu osób może okazać się pozycją obowiązkową. W książce Dorota Wellman opisuje swoje doświadczenia związane z wagą i radzi, jak zaakceptować i polubić swoje ciało.

– Jeśli ja mogę być modelką, to każdy może być. Po pierwsze, jestem jedyną grubą w telewizji. Uznaję, że jestem gruba, żeby inni mieli odnośnik, żeby wiedzieli, jacy są szczupli, więc jakiś przykład jest potrzebny — mówiła dziennikarka na jednym ze spotkań autorskich.

Dorota Wellman jest prawdziwym przykładem kobiety, która wie, jak osiągnąć sukces. Swoją ciężką pracą dotarła na sam szczyt a niewybredne uwagi seksistowskich hejterów komentujących jej wygląd puszcza mimo uszu!

Dorota Wellman — dzieci

Czy Dorota Wellman ma dzieci? Tak, Dorota Wellman i Krzysztof Wellman mają syna Jakuba. Jakub Wellman ma już 26 lat i podobnie, jak rodzice, nie lubi wpuszczać mediów do swojego życia prywatnego. Sama dziennikarka lubi jednak podkreślać, że jest z syna bardzo dumna i trzymają się blisko. Zdradziła także, że jest on indywidualistą, a także że lubią chodzić razem do kina. Jak dotąd nadarzyła się tylko jedna okazja, kiedy zobaczyć mogliśmy syna Doroty Wellman: Jakub Wellman pojawił się u boku mamy na rozdaniu Wiktorów.

Dorota Wellman — pochodzenie

Mimo że nazwisko dziennikarki brzmi rzeczywiście dość obco, Dorota Wellman urodziła się w Warszawie. Dziennikarka jest rodowitą warszawianką, a jej panieńskie nazwisko brzmi Owczuk. Nazwisko Wellman jest nazwiskiem przyjętym podczas ślubu z Krzysztofem Wellmanem. Dziennikarka w Warszawie ukończyła prestiżowe liceum im. Stefana Batorego i studiowała filologię polską i historię sztuki na Uniwersytecie Warszawskim.

Dorota Wellman — książki

Dziennikarka ma na swoim koncie kilka publikacji, które odniosły niemały sukces. Jej książka Ja nie mogę być modelką?! to świetna pozycja dla wszystkich kobiet i doskonały poradnik dotyczący mody. Na swoim koncie ma również głośną książkę Siedem lat, która jest wywiadem rzeką z dobrym przyjacielem gwiazdy, Januszem Leonem Wiśniewskim oraz Kalendarzyk niemałżeński napisany we współpracy z Pauliną Młynarską. Dorota Wellman jest utalentowana na wielu polach i chętnie dzieli się swoimi zdolnościami ze światem!

ZOBACZ ZDJĘCIA DOROTY WELLMAN:

DOROTA WELLMAN

Dorota Wellman — instagram gwiazdy nie istnieje! Dziennikarka pojawia się jednak czasem na kontach kolegów z pracy.

DOROTA WELLMAN

Marcin Prokop i Dorota Wellman tworzą niezastąpiony duet!

DOROTA WELLMAN

Dziennikarka od lat jest jedną z najbardziej lubianych osobowości telewizyjnych.

ZOBACZ TEŻ:
  1. Łukasz Zagrobelny zmagał się z depresją. „Nie wychodziłem z domu. To był dla mnie ciężki czas”
  2. Artur Żmijewski podjął ważną decyzję. Fani „Ojca Mateusza” będą w siódmym niebie
  3. Skąd pochodzi Majka Jeżowska? Wychowała się w „polskim zagłębiu milionerów”
  4. Justyna Steczkowska ma liczne rodzeństwo. Czym zajmują się jej piękne siostry?
  5. Iwona Pavlovic pokazała 86-letnią mamę. Fani zasypali obie komplementami