Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Edyta Górniak i Cleo wciąż się nie pogodziły. Konflikt skomentowała nawet Kasia Nosowska
Marta Kulik
Marta Kulik 21.09.2019 18:03

Edyta Górniak i Cleo wciąż się nie pogodziły. Konflikt skomentowała nawet Kasia Nosowska

Edyta Górniak
fot. instagram.com/edytagorniak

Edyta Górniak i Cleo wciąż się nie pogodziły. Ich konflikt obserwują polskie gwiazdy, a skomentowała go nawet Kasia Nosowska, która słynie z błyskotliwych wypowiedzi na temat show-biznesu. Jej filmik rozbawił setki internautów i jedną ze skłóconych piosenkarek.

Internauci bacznie obserwują konflikt, który zapoczątkowała Edyta Górniak, zarzucając Cleo niewdzięczność. Ta odpowiedziała i opublikowała zdjęcia, jednak to tylko zaostrzyło i tak już napiętą sytuację. Ich spór podsumowała Kasia Nosowska.

Edyta Górniak zarzuciła Cleo brak wdzięczności

Edyta Górniak jest uznawana za jedną z największych polskich diw, nikt jednak nie spodziewał się, że publicznie wytknie innej gwieździe brak wdzięczności. W jednym z wywiadów piosenkarka przyznała, że to dzięki niej Cleo została jurorką w The Voice Kids. Była jednak rozczarowana brakiem wdzięczności z jej strony.

edyta górniak

Zaskoczona Cleo postanowiła się bronić, dlatego opublikowała wpis, w którym tłumaczyła, że przecież dziękowała Edycie za pomoc i pokazała zdjęcia prezentów, które jej wysłała. Diwa uznała jednak, że podziękowania nie były szczere, odbyły się pod presją jej fanów i miały jedynie ocieplić wizerunek nowej jurorki The Voice Kids.

Kasia Nosowska o konflikcie piosenkarek

Kasia Nosowska już dawno dała się poznać jako osoba z ogromnym poczuciem humoru. Jej zabawne filmiki cenią sobie nie tylko fani, ale też polskie gwiazdy. Tym razem piosenkarka opublikowała nagranie, w którym nawiązała do spięcia pomiędzy koleżankami z branży.

EDYTA GÓRNIAK

-Spójrzcie na to. Widzicie ją? Czy widzicie tego ptaka? Wczoraj dałam mu bułkę, poleciłam ją do jedzenia… Nie otrzymałam żadnych podziękowań! Nie jestem przyzwyczajona do takiej niewdzięczności. Podłość ptasia na zna granic. Nigdy nie przypuszczałam, że tyle dobrego serca z mojej strony spotka się z czymś podobnym… Przyjrzyjcie się jej, proszę. Du*ą do mnie odwrócona stoi! Pozdrawiam was, mam nadzieję, że będziecie za to wdzięczni — mówiła Kasia Nosowska na Instagramie.

Filmik rozbawił Cleo, która skomentowała nagranie i doceniła Kasię za dystans, luz oraz poczucie humoru. Nagranie zamieściła też Edyta Górniak, która karmiła psa, a towarzyszący jej mężczyzna zachwycał się nad wdzięcznością zwierzęcia. Nie wszystkim jednak spodobał się humor diwy, a niektórzy fani zarzucili jej pychę i złośliwość.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mandat na grzybach. Straż leśna wlepi ci nawet 500 złotych
  2. Barbara Kurdej-Szatan jest rozczarowana ostatnim odcinkiem TzG. „Totalnie nie zgadzam się z tym werdyktem”
  3. Znany muzyk długo nie mógł pogodzić się ze śmiercią dziecka. Jego 6-letni syn zginął w wypadku samochodowym
  4. Kim Kardashian przez długi czas ukrywała swoją chorobę. „Ból był nie do zniesienia, nie mogłam podnieść telefonu”
  5. Jego żona wieczorami była strasznie zmęczona. Dopiero, kiedy mąż zobaczył nagranie, cała prawda wyszła na jaw
  6. Był gwiazdą seriali emitowanych na TVP i Polsacie. Aktor przegrał walkę ze śmiertelną chorobą