Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Córka Eleni została brutalnie zamordowana. O tej tragedii mówiła cała Polska
Redakcja Lelum.pl
Redakcja Lelum.pl 18.05.2019 16:09

Córka Eleni została brutalnie zamordowana. O tej tragedii mówiła cała Polska

Eleni: córka piosenkarki została brutalnie zamordowana. Ta tragiczna wiadomość wstrząsnęła całą Polską. Gwiazda do dzisiaj nie potrafi pogodzić się z olbrzymią stratą. Co takiego się wydarzyło? Jak doszło do tragedii?

Eleni, piosenkarka greckiego pochodzenia, była niezwykle popularna w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. To za jej sprawą do Polski zawitały greckie hity. Chociaż z ust Eleni nie schodzi uśmiech, to niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że słynna piosenkarka przeżyła osobistą tragedię. Córka Eleni została zamordowana w wieku siedemnastu lat.

Eleni: córka gwiazdy miała krótkie życie

Były chłopak Afrodyty nie potrafił pogodzić się z tym, że po czterech wspólnych latach ich związek się zakończył. Pod pretekstem rozmowy zwabił młodziutką dziewczynę do lasu. Została postrzelona w serce i w głowę. Mężczyzna przykrył jej ciało igliwiem i zostawił ją w lesie. W ten przerażający sposób Piotr G. chciał ją ukarać za to, że go odrzuciła. Dziewczyna zginęła w 1994 roku, miała zaledwie siedemnaście lat.

W wielu wywiadach Eleni mówiła, że po latach przebaczyła mordercy swojej ukochanej córki. Chociaż nikt nie jest w stanie zastąpić jej dziecka, to w sercu gwiazdy będzie żyła wiecznie. Piosenkarka wspominała, że co roku celebruje urodziny córki, nie zapomina również o kolejnych rocznicach jej śmierci. Wyobraża sobie, jakby obecnie wyglądała i czym by się zajmowała, gdyby żyła.

Straszliwa tragedia w rodzinie piosenkarki

Eleni nigdy nie potrafiła się pogodzić ze stratą ukochanego dziecka. Piosenkarka straciła chęci do życia i przez wiele lat bardzo cierpiała. Na jakiś czas całkowicie wycofała się z życia publicznego i nie grała koncertów. Musiało minąć sporo czasu, by kobieta mogła stanąć na nogi i nauczyć się żyć na nowo. Pomogła jej głęboka wiara i wsparcie najbliższych. Eleni w jednym z wywiadów wyznała, że tylko dzięki przebaczeniu mogła znów zacząć śpiewać.

Morderca córki został skazany na 25 lat pozbawienia wolności. Powinien odsiadywać wyrok do końca 2019 roku. Kilka lat temu w mediach pojawiła się szokująca informacja, z której wynikało, że zabójca przebywa na wolności. Przedterminowe zwolnienie z więzienia było rzekomo wynikiem pomyślnej resocjalizacji. Eleni nie chciała komentować tego wydarzenia, bo jak wiemy, mężczyzna wyrządził sporo krzywdy nie tylko piosenkarce, ale i całej jej rodzinie. Podobno morderca mieszka obecnie w Berlinie. Chciał pozostać anonimowy, wiec posługuje się zmienionym nazwiskiem.

Mamy nadzieję, że obecnie piosenkarka czuje się lepiej, a jej myśli nie krążą wyłącznie wokół tego feralnego dnia. Życzymy jej spokoju i pomyślności.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ojciec Roberta Biedronia był alkoholikiem. „Żyliśmy w strachu. Stosował wobec nas przemoc”
  2. Roksana Węgiel o szkole: „Co będzie dalej, zobaczymy”. 14-latka ma dużo obowiązków
  3. Klaudia Halejcio schudła. Na najnowszym zdjęciu widać jaka z niej chudzina

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Eleni

Eleni wykonała pośmiertnie dla córki piękne utwory.

eleni: córka

Eleni w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych biła rekordy popularności.

eleni: córka

Kojarzycie jej utwory? 🙂

eleni: córka

Piosenkarka wprowadziła odrobinę Grecji do naszego kraju.

eleni: córka

Eleni: córka wokalistki została zamordowana w brutalny sposób.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Staruszek stracił dom w pożarze. W ramionach tulił coś bardzo cennego. Będziecie płakać
  2. Mandaryna z partnerem. Nie uwierzycie, gdy zobaczycie jaki jest przystojny! To ciacho
  3. Niespodziewana, nagła śmierć. Była najpiękniejszym sportowcem świata
  4. Jaki strój kąpielowy do dużego biustu? Czuj się komfortowo, wyglądaj zjawiskowo
  5. Gwiazda programu Projekt Lady zrobiła sobie biust? Przez przypadek pokazała blizny

źródło: wp.pl