Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Ewa Bem już tego nie ukrywa. Potwierdziły się plotki dotyczące jej męża
Martyna Pałka
Martyna Pałka 12.02.2024 15:55

Ewa Bem już tego nie ukrywa. Potwierdziły się plotki dotyczące jej męża

Ewa Bem już tego nie ukrywa
Ewa Bem już tego nie ukrywa, fot. KAPIF

Ewa Bem bardzo chroni swoją prywatność i nie lubi opowiadać mediom na temat swoich bliskich. Teraz jednak światło dzienne ujrzały informacje o jej mężu, który długi czas pozostawał bez pracy. Czy to możliwe, że mężczyzna zaangażował się w najnowszy projekt telewizji Polsat?

Ewa Bem bardzo chroni swoją prywatność

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Ewa Bem jest jedną z najbardziej cenionych artystek w naszym kraju. Pomimo ogromnej popularności i sympatii fanów gwiazda niechętnie dzieli się informacjami ze swojego życia osobistego, a zwłaszcza unika rozmów o swoich bliskich.

Wiadomo, że piosenkarka jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Ryszardem Sibiliskim. Zakochani uroczyste “tak” powiedzieli sobie w 1994 roku i od tej pory stanowią niezawodny duet, który od lat unika blasku fleszy i pierwszych stron gazet. Para doczekała się również córki Gabrieli, która przyszła na świat w 1995 roku.

ewa bem 2.jpg
Ewa Bem bardzo chroni swoją prywatność, fot. KAPIF
Pakosińska jest żoną młodszego o 6 lat księcia. Tak określiła małżeństwo Wstrząsające wyznanie Ewy Skibińskiej: „Piłam od zawsze”

Mąż Ewy Bem przez długi czas pozostawał bez pracy

Pomimo faktu, że wokalistka za wszelką cenę chroni swojej prywatności, co jakiś czas do mediów przedostają się informacje na temat jej życia osobistego. Jakiś czas temu światło dzienne ujrzały wieści o tym, że ukochany gwiazdy — Ryszard Sibilski zrezygnował ze swojego wieloletniego stanowiska pracy.

Mężczyzna po 18 lat odszedł z firmy producenckiej Endemol Shine Polska, gdzie pełnił funkcję dyrektora zarządzającego. Co ciekawe, informacji na ten temat udzielił sam ukochany Ewy Bem podczas rozmowy z portalem Wirtualne Media. 

Nadszedł czas, aby pójść dalej i spróbować swoich sił w czymś nowym - przyznał wówczas Ryszard Sibilski.

ZOBACZ TEŻ: Córka Izabeli Trojanowskiej jest już dorosła. Niesamowite, czym się zajmuje.

Niewiarygodne, czym teraz będzie zajmował się mąż Ewy Bem

Okazało się, że po zwolnieniu ze stanowiska dyrektora mąż Ewy Bem cały czas nie mógł znaleźć odpowiedniej pracy. Teraz jednak media obiegła wieść o tym, że Ryszard Sibilski będzie miał okazję sprawdzić się w nowej roli. 

Tegorocznej wiosny rusza całkiem odnowione show “Taniec z Gwiazdami”, które będzie można śledzić na antenie Polsatu. Tym razem produkcja programu zajmie się całkiem nowa firma — Jake Vision, a nie jak poprzednio Richstar Rinke Rooyensa. Okazało się, że właśnie tam zatrudnił się ukochany Ewy Bem. Pozostało nam tylko pogratulować sukcesu.

ewa bem 1.jpg
Niewiarygodne, czym teraz będzie zajmował się mąż Ewy Bem, fot. KAPIF
Tagi: ewa bem