Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Ewa Drzyzga 18 lat temu wyszła za mąż. Kim jest partner prezenterki?
Michał Fitz
Michał Fitz 20.01.2022 16:43

Ewa Drzyzga 18 lat temu wyszła za mąż. Kim jest partner prezenterki?

Ewa Drzyzga
Instagram/ewa_drzyzga

Ewa Drzyzga to jedna z najpopularniejszych i lubianych prezenterek w Polsce. Najbardziej kojarzona jest ze słynnym talk-show Rozmowy w toku, w którym poruszane były istotne problemy społeczne na podstawie konkretnych historii. Choć prezenterka chętnie dyskutuje o życiu innych osób, o swoim mówi bardzo niewiele.

Ewa Drzyzga skrupulatnie dba o prywatność swoich spraw rodzinnych. Choć jest zamężna już od 18 lat, prawie nigdy nie pokazuje się publicznie ze swoim ukochanym. Kim jest jej mąż?

Ewa Drzyzga: mąż

Kim w takim razie jest mąż popularnej prezenterki? Jest nim Marcin Borowski, który również pracuje jako dziennikarz. On sam tłumaczył zresztą, że nie pokazuje się z żoną na żadnych, medialnych ściankach, bo jest dziennikarzem, a nie celebrytą. Taka zgodność w podejściu do rozdzielania spraw zawodowych i prywatnych na pewno pomaga w utrzymaniu zdrowej relacji.

Biorąc pod uwagę fakt, że obydwoje trudnią się tym samym, nie trudno zgadnąć, że poznali się również w pracy. Ich drogi przecięły się, gdy obydwoje pracowali jeszcze w rozgłośni RMF FM. Ewa Drzyzga trafiła do niego po odbyciu stażu w Radio Kraków.

Później poszła jednak bardziej w kierunku telewizji, ale jej mąż pozostał wierny radiu. W branży jest zresztą bardzo ceniony, czemu dowodzą piastowane przez niego stanowiska. Przez 2 lata pełnił rolę dyrektora oddziału RMF FM w Warszawie. Później był dyrektorem informacji w krakowskiej części redakcji.

Zobacz post:

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Ewa Drzyzga (@ewa_drzyzga)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. W poniedziałek w Biedronce istne szaleństwo. Ceny jak marzenie
  2. Nagle zapadła się pod ziemię. Gdzie teraz mieszka Pola Raksa?
  3. Wielka afera, internauci porażeni decyzją Polsatu. Poszło o niepełnoletnią Viki Gabor

Źródło:plejada.pl/ rmf.fm