Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Ewa Farna niedługo powiększy swoją rodzinę? Syn gwiazdy będzie miał rodzeństwo
Marta Kulik
Marta Kulik 13.11.2019 09:10

Ewa Farna niedługo powiększy swoją rodzinę? Syn gwiazdy będzie miał rodzeństwo

Ewa Farna
instagram.com/ewa_farna93/

Ewa Farna pochodzi z wielodzietnej rodziny i sama chciałaby mieć gromadkę dzieci. Wiele wskazuje na to, że już niebawem powiększy swoją rodzinę, a jej syn szybko doczeka się rodzeństwa. Do mediów trafiła informacja o planowanym terminie drugiego porodu. Gwiazda ma już nawet oczekiwania co do płci pociechy.

Ewa Farna po raz pierwszy została mamą w czerwcu tego roku. Nowa rola bardzo jej służy i nie przeszkadza w planach zawodowych. Szybko wróciła na scenę, a kilkumiesięczny Artur zwykle czeka na nią za kulisami. Niebawem jednak gwiazda znowu może na pewien czas zawiesić karierę, bo w planach ma kolejne dziecko, które ma przyjść na świat szybciej, niż wszyscy myśleli.

Ewa Farna: ciąża tuż tuż?

Macierzyństwo jest wspaniałym okresem dla piosenkarki, która pragnie kolejnego maleństwa. Sama ma dwójkę rodzeństwa i wie, że wsparcie rodziny jest nieocenione. Bardzo chciałaby, aby jej syn Artur również mógł rozwijać się w domu pełnym ludzi. Wie, że jej mąż jest świetnym ojcem, który zawsze bardzo pomaga w codziennych obowiązkach.

ewa farna

O swoich marzeniach gwiazda mówiła już jakiś czas temu. Wyznała, że chciałaby mieć córkę. Bycie mamą jest dla niej wspaniałym przeżyciem, między innymi dzięki obecności najbliższych-ma cudownego męża, a dobrych rad udzielała jej mama. Ewa chciałaby, aby wymarzona dziewczynka pojawiła się na świecie już niebawem!

Ewa Farna: drugie dziecko

Jak podaje Twoje Imperium, drugie dziecko piosenkarki miałoby urodzić się już w 2020 roku! To wielkie zaskoczenie dla fanów, którzy byli przekonani, że po pierwszej ciąży Ewa będzie chciała na dłużej wrócić na scenę i skupi się na wychowywaniu jednego potomka. Gwiazda ma jednak inne plany, o czym na razie nie chce mówić głośno.

ewa farna

W rozmowie z blog.babybyann.com młoda mama wyznała, że początki macierzyństwa nie były dla niej łatwe. Nie ukrywa, że nie od razu rozumiała potrzeby swojego dziecka, na szczęście udało jej się uniknąć depresji poporodowej. Teraz jest bogatsza o wiele doświadczeń i świadomie decyduje się na powiększenie rodziny.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Trzy hot-dogi i kanapka za 500 złotych. W popularnej miejscówce zdzierają z turystów
  2. Partner Weroniki Rosati ujawniony. Wiemy, kim jest jej nowy ukochany
  3. Znana celebrytka chce dostać pod choinkę rumuńską sierotę. Fani nie mogą uwierzyć
  4. Polska piosenkarka urodziła kilka miesięcy temu. Fani byli zdumieni, nikt o tym nie wiedział
  5. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  6. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem