Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Jak wygląda życie Ewy Farnej po porodzie? Gwiazda zaskakuje na każdym kroku
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 31.12.2019 10:05

Jak wygląda życie Ewy Farnej po porodzie? Gwiazda zaskakuje na każdym kroku

zagadka

Ewa Farna nie jest typową gwiazdą. Nie widujemy jej na ściankach, na bankietach czy imprezach. Nie słyszymy o skandalach z jej udziałem. Gwiazda niechętnie pokazuje swoje życie prywatne, jednak zdradziła coś bardzo zaskakującego o tym, jak wygląda jej życie, odkąd urodziła swoje pierwsze dziecko.

Wiele gwiazd lubi robić wokół siebie dużo szumu – lubią kiedy ludzie na nich patrzą i o nich mówią. Ewa Farna do nich nie należy. Polsko-czeska piosenkarka karierę zrobiła dzięki autentycznej pasji do muzyki, a nie pogoni za sławą. Teraz jej życie wygląda zupełnie inaczej, niż spodziewalibyśmy się po gwieździe jej formatu. Szczególnie po porodzie.

Ewa Farna wciąż zaskakuje

-Muszę przyznać, że bardzo rzadko teraz chodzę na imprezy. Jeśli już jestem na parkiecie, to jestem jego królową maksymalnie przez jedną piosenkę, potem wracam do stolika. Zdecydowanie częściej organizuję spotkania dla moich bliskich w mieszkaniu — opowiedziała piosenkarka o swoich ulubionych formach spędzania wolnego czasu portalowi pomponik.pl.

Z macierzyństwem Ewa Farna również radzi sobie w zupełnie niegwiazdorski sposób. Nie pozostawia synka zawsze z ojcem, ani na pastwę opiekunek. Synek w trasę wyjeżdża zawsze z nią, gwiazda karmi go, kiedy nie jest na scenie, spuszcza z oka tylko na występy. Cieszy się, że mąż namówił ja na dziecko wcześniej, niż oryginalnie planowała.

Jedna miłość

Ewa Farna jest nudna również jeśli chodzi o życie uczuciowe. Nigdy nie było słychać o jej romansach, kobieta jest obecnie w stałym związku. W 2017 poślubiła członka swojego zespołu, obecnie mają razem dziecko. Maluszkiem zajmują się wspólnie, tak samo jak wszystkimi obowiązkami domowymi.

Gwiazda nie ukrywa, że kiedy nie może zająć się pociechą, prosi o pomoc mamę. Babcia, podobnie jak rodzice, doskonale opiekuje się swoim wnuczkiem.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ewa farna

Ewa Farna żyje normalnie.

ewa farna

Synka ma cały czas przy sobie.

ewa farna

Są szczęśliwą rodziną.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ewa Szykulska jest nieuleczalnie chora. Mimo to nie zamierza się nad sobą użalać
  2. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  3. Ojciec zostawił dziecko w pociągu i wysiadł na moment. Nagranie z peronu mrozi krew w żyłach
  4. Siostra Marceliny Zawadzkiej wzięła ślub! Panna młoda wyglądała obłędnie, podobnie jak prezenterka
  5. Ksiądz nieprzychylnie patrzył na jej narzeczonego. Dopiero po ślubie poznała przykrą prawdę
  6. Na chwilę przed Sylwestrem TVP Zenek Martyniuk przekazał najlepszą nowinę. Fani są wniebowzięci, trudno opanować radość

źródło: pomponik.pl