Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Iza z ,,Gogglebox” pokazała męża. Mężczyzna nigdy nie wziął udziału w programie TTV
Karol Osiński
Karol Osiński 09.02.2021 08:47

Iza z ,,Gogglebox” pokazała męża. Mężczyzna nigdy nie wziął udziału w programie TTV

iza zeiske
fot. instagram.com/izabelazeiske

Iza z programu Gogglebox. Przed telewizorem uchodzi za jedną z najsympatyczniejszych uczestniczek popularnego show TTV. Kobieta bardzo chętnie dzieli się z fanami nowymi zdjęciami w mediach społecznościowych. Teraz pokazała męża, który nigdy nie pojawiał się w programie.

Program Gogglebox. Przed telewizorem stał się jednym z najpopularniejszych show w Polsce. Ocenianie innych programów przez jego uczestników zaskarbiło sobie uznanie setek tysięcy fanów w Polsce.

Iza z Gogglebox. Przed telewizorem pokazała męża

Przypomnijmy, że Iza z programu Gogglebox występuje wraz ze swoim synem Joachimem. Stanowią jedną z najbardziej lubianych par w całym programie. Co ciekawe, nigdy nie mieliśmy okazji ujrzeć na wizji jej męża, który czasami bywa gościem na Instagramie kobiety swojego życia.

W ubiegłym roku Iza była bardzo aktywna w mediach społecznościowych. W pewnym momencie opublikowała zdjęcie z wakacji wraz ze swoim małżonkiem, w którym zdradziła, jak wielkim uczuciem darzy wybranka swojego serca.

W takie ponure dni miło powspominać letni czas i te wspólne cudowne chwile. Nie trzeba krzyczeć całemu światu, że kocham, uwielbiam, nie możemy bez siebie żyć, świat widzi to w naszych oczach, gestach, w naszym wspólnym My. – napisała pod jednym ze wspólnych zdjęć z mężem.

Teraz po raz kolejny postanowiła dodać fotografię z mężem, jednak co ciekawe, znajdują się na nim przed telewizorem. Czyżby Iza uczyła swojego męża ocen innych programów? Bez wątpienia ma do tego predyspozycję, gdyż robi to znakomicie.

Jak Iza z Gogglebox. Przed telewizorem dostała się do programu?

Jak się okazuje, Iza dostała się do programu Gogglebox. Przed telewizorem dzięki małemu kłamstwu. Mimo tego, że jej mąż nie jest uczestnikiem programu, to właśnie jego osoba poniekąd przyczyniła się do jej udziału w nim.

Iza w rozmowie z Party.pl wyznała, że przed uczestnictwem w programie Gogglebox brała udział w produkcji TVN – Rozmowy w toku. Zeiske dopiero później ujawniła, jak to się wszystko odbyło:

Spodobaliśmy się jako rodzina po tym, jak wystąpiliśmy z naszymi psami u Ewy Drzyzgi w „Rozmowach w toku”. A znaleźliśmy się w nim przez mój wariacki charakter – wspominała podczas rozmowy z Party.pl.

Zgłosiłam męża do programu, choć w Internecie poszukiwali mężczyzny, a dokładniej, pytanie brzmiało następująco: Jeśli jesteś facetem i masz psy, to daj znać. Napisałam za męża: „posiadam żonę i pięć kochających psów”. To był impuls, bo nie wiem, czemu trochę skłamałam i gdy kliknęłam, to zdałam sobie sprawę, że wrobiłam mojego męża – wyznała Iza Zeiske.

Mimo małego kłamstwa bardzo cieszymy się, że Iza trafiła do programu Gogglebox, ponieważ fenomenalnie odnalazła się w roli komentatora programów telewizyjnych. Ostatnio pisaliśmy również o innej uczestniczce programu TTV, Agnieszce Kotońskiej – na jaw wyszły wszystkie jej sekrety: wykształcenie, praca, metamorfoza, więcej możecie przeczytać >tutaj<.

Zobacz zdjęcie:

Gogglebox

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com