Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Horoskop miłosny na styczeń. Pannę czeka gorący romans, Waga pozna miłość życia
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 06.01.2020 18:09

Horoskop miłosny na styczeń. Pannę czeka gorący romans, Waga pozna miłość życia

horoskop
unsplash.com Toa Heftiba

Horoskop na styczeń powie wam, czego możecie spodziewać się w najbliższym czasie. Tym razem skupimy się na tym, co gwiazdy mają do powiedzenia w temacie sercowych uniesień tych sześciu znaków zodiaku, u których będzie działo się najwięcej. Spodziewajcie się niespodziewanego, bo chociaż temperatura będzie spadać powyżej zera, u was będzie naprawdę gorąco!

Znaki zodiaku, których ten horoskop nie obejmuje, nie powinny się martwić. To, że wasz styczeń będzie spokojny, nie oznacza, że cały rok 2020 nie przyniesie żadnych ciekawych wydarzeń. A poza tym, czy nie jest przyjemnie odetchnąć i początek roku zacząć z czystą kartą?

Horoskop miłosny na styczeń

Baran

Romantyczna przygoda, jakiej nigdy sobie nawet nie wyobrażałaś albo zaskakujący powrót namiętności — oto twoje perspektywy na styczeń. Jednak – chociaż piękne – będą bardzo krótkotrwałe.

Panna

Przed tobą coś nowego. Zazwyczaj przelotne romanse to nie twoja bajka, ale tym razem pozwolisz sobie na odrobinę szaleństwa i nie pożałujesz. Zostaną ci po tym piękne wspomnienia!

Bliźnięta

Nie staraj się popędzić losu. Zamiast tego, dobrze przyjrzyj się swoim przyjaciołom, to wśród nich odkryjesz swoje przeznaczenie.

Wodnik

Twój horoskop na styczeń jest godny pozazdroszczenia. W tym miesiącu przed tobą same najlepsze rzeczy! Bardzo możliwe, że dostaniesz od losu drugą szansę. Tylko jej nie zaprzepaść, bo kolejnej nie będzie.

Waga

Nigdy nie trać czujności, bo w tym miesiącu będziesz miała szansę na to, żeby poznać swoją bratnią duszę. Ale przede wszystkim pamiętaj, żeby ufać swojej intuicji. Jeśli naprawdę jesteście sobie pisani, będziesz czuła się komfortowo w towarzystwie tej osoby.

Strzelec

Styczeń sprzyja miłosnym uniesieniom, dlatego najbliższe tygodnie są najlepszym czasem, by zająć się naprawianiem tego, co w twoim związku może nie działać. Teraz wybaczycie sobie wszystko.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

koleżanka

Możesz poznać kogoś nowego…

znaki zodiaku

…albo odkryć miłość w starej znajomości.

znaki zodiaku

Styczeń przyniesie wiele niespodzianek!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domowe sposoby na złogi w jelitach. W naszym organizmie może być ich nawet 15 kilogramów
  2. Filip Chajzer pochwalił się mamą. „”Wygląda młodziej od syna”
  3. Różnica wieku nie jest dla nich przeszkodą. Polski milioner pojawił się na gali z 50 lat młodszą partnerką
  4. Lekarz powiedział, że znamię na jej czole jest niegroźne. Rok później walczyła o życie
  5. Agnieszka Chylińska zalała się łzami. Gwiazda zdradziła prawdę o swoim dziecku
  6. Dzieci Królikowskiego drżą o jego zdrowie. Jest ich aż 5, smutne doniesienia