Silver.Lelum.pl > Z życia wzięte > Horoskop świąteczny dla wszystkich znaków zodiaku. 2 z nich powinny bardzo uważać
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 18.12.2019 17:40

Horoskop świąteczny dla wszystkich znaków zodiaku. 2 z nich powinny bardzo uważać

Horoskop
unsplash.com @jonathanborba

Horoskop świąteczny uchyla rąbka tajemnicy na temat zbliżających się wielkimi krokami świąt Bożego Narodzenia! Okazuje się, że nie dla wszystkich znaków będą to najpiękniejsze dni w roku. 2 z nich powinny szczególnie uważać. Dowiedz się razem z nami, co gwiazdy przyszykowały dla ciebie w tym magicznym czasie!

Uważasz, że Święta Bożego Narodzenia i astrologia nie mają ze sobą zupełnie nic wspólnego? Nic bardziej mylnego – sprawdź swój horoskop. Tym sposobem będziesz znacznie czujniejsza, a w ferworze emocji, uścisków i rodzinnego ciepła unikniesz przegapienia drobnych szczegółów, które mogą zupełnie odmienić twoje życie.

Horoskop świąteczny. Sprawdź, co cię czeka

Baran

W okresie przedświątecznym Barany wykazują nadmierną aktywność i nerwowość. Zwolnij. Nie zapominaj, że to czas dla ciebie i twojej rodziny. Weź głęboki oddech i ciesz się tą cudowną chwilą.

Byk

Dla Byków rodzina jest priorytetem. Święta Bożego Narodzenia to idealny moment, aby zrozumieć, że problemy, które po dziś dzień zaprzątają ci głowę… w rzeczywistości są błahostkami, którymi nie warto się przejmować.

Bliźnięta

Podczas tegorocznych świąt, Bliźnięta powinny zrobić wszystko, aby nieco się wyluzować i zapomnieć o problemach dnia codziennego. Ten magiczny czas jest tylko raz w roku. Nie zmarnuj go.

Rak

Rakom w te święta nie wszystko pójdzie zgodnie ze skrupulatnie ułożonym planem. Na przeszkodzie może stanąć choroba. Zwróć szczególną uwagę na zdrowie. Może to dobry moment, by udać się do lekarza?

Lew

Dla Lwa Święta Bożego Narodzenia to ten czas w roku, kiedy może być w 100% sobą. Słowo hamulce czy ograniczenia nie figurują w jego świątecznym słowniku. Ważne jest to, co tu i teraz.

Panna

Panny w okresie świątecznym stają się nadmiernie uczuciowe, przez co niekiedy sprawiają wrażenie rozchwianych i niestabilnych. Pamiętaj: unikaj obietnic, których nie jesteś w stanie spełnić.

Co jeszcze przyszykowały gwiazdy?

Waga

W trakcie Bożego Narodzenia w pełni opanuje je spokój i harmonia. Swoim wyjątkowym i świątecznym nastrojem zarażać będą wszystkich dookoła. I o to właśnie chodzi!

Skorpion

Święta Bożego Narodzenia to idealny moment, aby wyjawić całą prawdę dotyczącą swoich uczuć. Kto wie, może druga strona również da się ponieść magicznej chwili? Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.

Strzelec

Święta do czas, w którym Strzelce mogą robić wszystko, to co kochają. Warto jednak pamiętać o zachowaniu umiaru przy stole. Pyszne jedzenie i lepkie słodkości są tym, co Strzelce lubią najbardziej.

Koziorożec

Koziorożce powinny szczególnie uważać na awanturę, która wisi w powietrzu od kilku dobrych lat. Swój finał waśń ta będzie miała 24 grudnia. Przygotuj się na każdą możliwą opcję.

Wodnik

W związku z tym, że świąteczny horoskop nie przewiduje dla Wodników żadnych kłótni czy problemów ze zdrowiem, mogą w pełni skupić się na dobrej zabawie. Tym razem nie zabraknie ani pieniędzy, ani apetytu.

Ryby

W końcu wszystko zacznie układać się zgodnie z ich myślą. W związku z tym wszystkie problemy, które do tej pory trapiły twoją głowę, odłóż na bok. Najwyższa pora odetchnąć z ulgą.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Horoskop świąteczny

Horoskop świąteczny zdradza całą prawdę o zbliżających się świętach.

Horoskop

Święta to magiczny czas w roku.

Horoskop

Dwa znaki zodiaku powinny być szczególnie uważne w nadchodzących dniach!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Smutne informacje. Katarzyna Dowbor nieuleczalnie chora
  2. Takiej promocji w Rossmannie jeszcze nie było. Dwa produkty za darmo
  3. Babcia? Nie, to bardzo młoda kobieta. Wszystko przez jedną rzecz, którą robi
  4. Anna Mucha ma rude włosy! Aktorka postanowiła na płomienny kolor i wygląda fantastycznie
  5. Jak ubrać się na rozmowę kwalifikacyjną? Jak wyglądać profesjonalnie?
  6. Bardzo smutne informacje o Andrzeju Grabowskim. Współczujemy