Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Ile zarabia Magda Gessler? Zarobki są… naprawdę zaskakujące
Barbara Ruppel
Barbara Ruppel 21.12.2018 18:50

Ile zarabia Magda Gessler? Zarobki są… naprawdę zaskakujące

Magda Gessler
Fot,.instagram.com @magda_gesslerofficial

Ile zarabia Magda Gessler? Popularna restauratorka podbiła serca wielu Polaków swoją bezkompromisowością i sposobem bycia. Już od ośmiu lat nieprzerwanie prowadzi Kuchenne rewolucje i otwiera coraz to nowe restauracje. Zastanawialiście się, ile zarabia Magda Gessler? Nas też to zastanawiało, dlatego sprawdziłyśmy, jakie są zarobki kreatorki stylu i smaku. Będziecie w szoku!

Ile zarabia Magda Gessler? Zarobki Magdy Gessler mogą wbić w fotel niejednego Polaka. Charyzmatyczna jurorka Master Chefa i właścicielka kilku restauracji w Polsce zarabia naprawdę dużo pieniędzy. Jeżeli interesuje was, ile zarabia Magda Gessler, koniecznie przeczytajcie ten artykuł.

Ile zarabia Magda Gessler?

Magda Gessler to niekwestionowana królowa stacji TVN. Restauratorka z burzą złotych loków prowadzi od ośmiu lat Kuchenne rewolucje, które zbierają przed telewizorami miliony widzów. Ile zarabia Magda Gessler za prowadzenie Kuchennych rewolucji?

Według Pudelka kreatorka stylu i smaku rocznie za udział w Kuchennych rewolucjach dostaje nawet 700 tysięcy złotych! Nie tylko Kuchenne rewolucje przynoszą dodatkowe tysiące na jej bankowym koncie. Gessler jest również jurorką w programie kulinarnym Master Chef i jak podaje Pudelek, charyzmatyczna jurorka otrzymuje 600 tysięcy złotych. To się nazywa mieć rozmach!

Czy Magda Gessler jest milionerką?

Według Super Expressu Magda Gessler jak najbardziej może być uznawana za milionerkę. Jak podlicza popularny brukowiec, właścicielka restauracji U Fukierów, oprócz Kuchennych rewolucji i Master Chefa otrzymuje pieniądze za inny program – Sexy Kuchnię.

Ile zarabia Magda Gessler za prowadzenie programu Sexy Kuchnia? Według Pudelka może to być nawet 1 milion złotych. Kiedy dodamy do tego dochody z restauracji, sprzedaży książek czy udział w reklamach, można spokojnie powiedzieć, że Magda Gessler zarabia miliony. By nie być gołosłownym, według Super Expressu, w samym 2017 roku Magda Gessler zarobiła aż 2 miliony złotych.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ile waży magda gessler

Magda Gessler to najbardziej znana restauratorka w Polsce.

ile waży magda gessler

Sławę przyniósł jej program Kuchenne rewolucje, które prowadzi nieprzerwanie od 2010 roku.

ile waży magda gessler

Oprócz Kuchennych rewolucji Magda Gessler jest jurorem w programie Master Chef.

ile waży magda gessler

Popularna kreatorka stylu i smaku podbiła serca Polaków głównie dzięki swojej bezkompromisowości.

ile zarabia magda gessler

Ile zarabia Magda Gessler? Według Super Expressu nawet 2 miliony rocznie!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Małgorzata Rozenek nie może zajść w ciążę? Rozczulające wyznanie gwiazdy
  2. Meghan Markle wróci na Instagram? W Rodzinie Królewskiej to zabronione
  3. Kim chce zostać Oliwia Bieniuk? Nie pójdzie w ślady sławnej mamy

źródło: viva.pl