Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Pamiętacie Supernianię? Jej wpis wywołał oburzenie. Fani pytają: „Gdzie dobre wychowanie?”
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 23.12.2019 12:00

Pamiętacie Supernianię? Jej wpis wywołał oburzenie. Fani pytają: „Gdzie dobre wychowanie?”

internet
TED Talks, youtube.com

Internet nie oszczędza nikogo, niezależnie jak znana i lubiana była kiedyś czy jest dalej osoba, która czymś podpadnie. Ostatnio użytkownikom Twittera zdecydowanie nie spodobał się wpis Doroty Zawadzkiej, znanej pewnie większości z nas jako Superniania. Co takiego powiedziała psycholog, że wzbudziło taką reakcję wśród jej obserwatorów?

Dorota Zawadzka, polska psycholog rozwojowa i działaczka społeczna wypowiedziała się ostatnio na swoim koncie na Twitterze na temat polskiej polityki. Komentarz kobiety sprawił, że Internet zawrzał. Jej słowa miały być rzekomi sprzeczne z tym, czego uczy w swoim programie. Ona jednak widzi to zupełnie inaczej.

Internet zawrzał po komentarzu Supernianii

— No, kochana pani marszałek, radości i zdróweczka. I wzajemnie, wzajemnie. Może kawka w jakiejś przerwie? Szybko procedujecie i głosujecie, to czas będzie. Tak, tak, z radością szybciutko przerwę zarządzę — napisała Dorota Zawadzka na swoim koncie na Twitterze.

Skomentowała w ten sposób zdjęcie, na którym widzimy łamiące się opłatkiem posłankę Platformy Obywatelskiej Małgorzatę Kidawę-Błońską i marszałek Sejmu Elżbietę Witek. Internet nie był zachwycony. Komentujący doszli do wniosku, że to ze strony kobiety brak dobrych manier i szacunku.

Dorota Zawadzka się nie ugnie

— Niania, która uczy nienawiści do drugiego człowieka. Zdecydowanie nigdy takiej niani nie powierzyłabym dzieci — brzmiał jeden z komentarzy, chociaż nigdzie w poście Doroty Zawadzkiej nie czuć ani grama nienawiści. Psycholog również nie uważa, aby swoją wypowiedzią przekroczyła jakiekolwiek granice.

— Jako psycholog uczę, by dbać o swoje granice. By dbać o siebie. Nie namawiam do zachowań „bo wypada”. Nie nakłaniam do hipokryzji. To lepsze dla zdrowia psychicznego. Szukam przyczyn i rozwiązań, ale nie zalecam leczenia objawowego — odpowiedziała na krytykę Dorota Zawadzka.

Uważacie, że powinna tak się wypowiedzieć?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

internet

Superniania wywołała kontrowersje.

internet

Słowa kobiety zostały negatywnie odebrane.

internet

Co sądzicie?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nagrał, co jego kot robi w nocy. Był zaskoczony zachowaniem swojego pupila
  2. Zaręczyny zostały przerwane przez… psa. Zwierzak pospieszył parze z gratulacjami
  3. Złota rybka uratowana przez niezwykłego mężczyznę. Zrobił specjalne urządzenie, by mogła żyć
  4. Wielka wpadka Michała Szpaka. Wchodząc do studia, nie zauważył, co ma na podeszwie buta
  5. Julia Wieniawa seksowna jak nigdy! Fani nie mogą wyjść z zachwytu na widok jej idealnego ciała

źródła: plotek.pl