Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Izabela Janachowska skrytykowana przez Korwin-Piotrowską za pomoc Australii. „Oderwana od rzeczywistości”
Marta Kulik
Marta Kulik 10.01.2020 11:35

Izabela Janachowska skrytykowana przez Korwin-Piotrowską za pomoc Australii. „Oderwana od rzeczywistości”

izabela janachowska
fot. instagram.com @izabelajanachowska

Izabela Janachowska została ostro skrytykowana przez Karolinę Korwin-Piotrowską za sposób, w jaki chciała udzielić pomocy płonącej Australii. Mimo że prezenterka miała dobre intencje, to znana dziennikarka nie zostawiła na niej suchej nitki. W swoim wpisie na Instagramie zarzuciła jej, że jest oderwana od rzeczywistości. Oberwało się też innym gwiazdom.

Sytuacja w Australii porusza miliony osób z całego świata. Pożary niszczące wszystko, co stanie im na drodze, ofiary śmiertelne i miliard nieżyjących zwierząt sprawiają, że ludzie na wszelkie sposoby próbują pomóc. Z inicjatywą wyszła też Izabela Janachowska, która zachęcała do tego samego także swoje koleżanki. Karolina Korwin-Piotrowska nie była zachwycona pomysłem.

Izabela Janachowska chciała pomóc

Była tancerka, przejęta losem płonącego kontynentu, postanowiła włączyć się w akcję Shopping For Australia. Polega ona na tym, że na konto fundacji, która zbiera na pomoc Australii, przelewa się równowartość ostatnich zakupów.

-Nie chodzi o to, żeby przelać nie wiadomo ile pieniędzy, tylko o efekt skali. Ja ostatnio zakupy robiłam wczoraj, był to zakup jakiś kosmetyczny, wydałam ponad 600 zł i równowartość tej kaski przelałam już na jedną z organizacji, która pomaga. […] Jeżeli już tę kasę przelejecie, to też nominujecie inne osoby do udziału w tym challenge’u – mówiła na Instagramie.

Do wspólnego działania prezenterka zachęcała Małgorzatę Rozenek, Małgorzatę Sochę i Natalię Siwiec. Mogłoby się wydawać, że panie zostaną docenione za swój wkład w ratowanie Australii.

Karolina Korwin-Piotrowska skrytykowała gwiazdy

Znana dziennikarka słynie z tego, że otwarcie mówi to, co myśli. Tym razem również postanowiła publicznie wyrazić swoją opinię na temat akcji, którą chciała rozpowszechnić Izabela Janachowska.

Co doprowadza do katastrofy klimatycznej? Między innymi nadmierny, rozbuchany konsumpcjonizm. […] Wielkie domy mody, w których kupują oderwane od rzeczywistości celebrytki, bardzo często stosują bardzo nieetyczne praktyki. […] Można robić wiele, zamiast promować robienie kolejnych zakupów, których nie potrzebujemy. Bo to nie ma sensu – mówiła na Instagramie.

Czy to oznacza, że w show-biznesie pojawił się nowy konflikt? Na razie żadna z pań nie odpowiedziała na zarzuty Karoliny Korwin-Piotrowskiej. Dziennikarka podkreśliła natomiast, że chęć pomocy jest dobra, jednak należy robić to z głową. Ma rację?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

IZABELA JANACHOWSKA

Izabela Janachowska przeznaczyła na fundację równowartość swojego ostatniego zakupu.

IZABELA JANACHOWSKA

Gwiazda chciała pomóc Australii.

izabela janachowska

Karolina Korwin-Piotrowska skrytykowała Izabelę Janachowską.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: Justin Bieber jest nieuleczalnie chory
  2. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  3. Był pewien, że cała jego rodzina zginęła w czasie wojny. W wieku 102 lat odnalazł bratanka
  4. Meghan Markle zarobi miliony na odejściu z Rodziny Królewskiej. To będą łatwe pieniądze, zaskoczeni?
  5. Córka wróciła z czymś dziwnym we włosach. Gdy matka odgarnęła jej pasma, aż odskoczyła z obrzydzenia
  6. Niepokojące doniesienia mediów. Stan Dody jest coraz gorszy, trafi do szpitala?

Źródło: pudelek.pl