Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Jeden pączek u Magdy Gessler kosztuje 18 zł. Fani krytykują ich wygląd
Martyna Pałka
Martyna Pałka 17.02.2023 14:07

Jeden pączek u Magdy Gessler kosztuje 18 zł. Fani krytykują ich wygląd

Magda Gessler
fot. KAPIF

Magda Gessler w ogniu krytyki internautów. Pod najnowszym postem na profilu restauratorki na Instagramie nie brak zawiedzionych fanów. Wszystko z powodu ceny i wyglądu pączków oferowanych przez cukiernię gwiazdy w Tłusty Czwartek.

Magda Gessler zaskoczyła fanów w Tłusty Czwartek

Każdy doskonale wie, że Magda Gessler na gotowaniu i kuchni zna się jak mało kto, a dodatkowo przygotowywanie posiłków i prowadzenie restauracji to jej prawdziwa pasja. Nic więc dziwnego, że pączki sprzedawane przez cukiernię gwiazdy o nazwie “Słodki Słony” były jednymi z najbardziej wyczekiwanych w Tłusty Czwartek.

Niestety, tego dnia okazało się, że nie wszystko jest tak kolorowe, jak mogłoby się wydawać. Fani są zawiedzeni nie tylko wysoką ceną wypieków, ale też ich nie najlepszym wyglądem.

Jarek z "Chłopaków do wzięcia" pokazał, co wyprawia w kuchni. Wszystkich aż zamurowało

Ceny pączków Magdy Gessler zwaliły ludzi z nóg

Znając standard gwiazdy “Kuchennych rewolucji” oraz ceny, jakie obowiązują w jej restauracji można było się domyślić, że proponowane przez nią wypieki nie będą należeć do najtańszych. Ludzie jednak nie kryli swojego zdziwienia, gdy dowiedzieli się, że za jednego pączka muszą zapłacić aż 18 złotych.

Żeby tego było mało, większość internautów uważa, że wypieki serwowane przez Magdę Gessler wcale nie wyglądały tak, jak można się było tego spodziewać, widząc ich cenę. Najbardziej nie podobał się im ich spłaszczony kształt. Nikt jednak nie narzekał na smak słodkości oferowanych przez restauratorkę.

 

Magda Gessler skrytykowana przez fanów

Prowadząca “Kuchenne rewolucje” dodała na swój profil na Instagramie kilka zdjęć, na których możemy zobaczyć, jak wraz ze swoją drużyną przygotowywała się do tego wyjątkowego dnia i przetrwała sam Tłusty Czwartek. Widzimy tam między innymi gwiazdę karmiącą pączkiem swojego ukochanego, czy pozującą razem z resztą pracowników cukierni “Słodki Słony”.

Pod jednym z jej postów, na których pokazała fanom zdjęcie gotowych wyłożonych pączków, znalazło się mnóstwo negatywnych komentarzy pod adresem samych wypieków, a zwłaszcza ich wysokiej ceny i nieestetycznego wyglądu.

-Czy jest opcja wzięcia na raty ?

-Pączki są pyszne, tylko cena musi być rozsądna

-Coś z nich powietrze uszło 

-Innych Pani gani, że ceny mają za wysokie, a sama co robi, żeby pączki były takie drogie. Żenada

-Pani Madziu, coś oklapnięte te pączki z lewej strony… - czytamy na profilu Magdy Gessler na Instagramie.

Zobacz post: