Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Joanna Koroniewska opowiedziała o trudach macierzyństwa. „Popłakałam się ze stresu”
Robert Głowacki
Robert Głowacki 17.07.2019 13:40

Joanna Koroniewska opowiedziała o trudach macierzyństwa. „Popłakałam się ze stresu”

screen youtube.com@TVN Style

Joanna Koroniewska od kilku lat spełnia się już nie tylko w roli aktorki i żony, a także mamy. Wraz z Maciejem Dowborem aktorka doczekała się dwóch córek. Aktorka w rozmowie z portalem Baby by Ann opowiedziała o swoim macierzyństwie i jego trudnych początkach. Popłakałam się ze stresu- wyznała aktorka.

Macierzyństwo to wyjątkowy, a zarazem bardzo trudny okres w życiu kobiety. Joanna Koroniewska chroni swojej prywatności, jednak postanowiła zrobić mały wyjątek i opowiedzieć o swoim macierzyństwie. Okazuje się, że jej początki w tej kwestii wcale nie były łatwe, co było spowodowane również jej przeżyciami z dzieciństwa. Aktorka po raz pierwszy zdecydowała się aż tak otworzyć.

Joanna Koroniewska o macierzyństwie

Joanna Koroniewska jest szczęśliwą mamą dwóch córek: dziesięcioletniej Janiny i półtorarocznej Heleny. Macierzyństwo aktorki było szeroko komentowane, co z pewnością nie pomagało Koroniewskiej, której nieustannie towarzyszył stres przed narodzinami pierwszego dziecka. W rozmowie z portalem parentingowym Anny Lewandowskiej wyznała, że bała się, że nie podoła roli matki.

– Wtedy wydawało mi się, że jestem tak ogromną hedonistką, że to się nie może udać. Myślałam sobie: Nie, ja nie dam rady, ja się kompletnie do tego nie nadaję! I popłakałam się ze stresu– wyznała aktorka.

Pierwsze problemy pojawiły się tuż po urodzeniu dziecka. Joanna Koroniewska wyznała, że karmienie piersią było dla niej bardzo trudne.

Miałam duże problemy z karmieniem piersią. Ale w związku z tym, że jestem zadaniowcem, próbowałam najróżniejszych sposobów, walczyłam, przeszłam kryzysy, spotkania z wieloma doradcami laktacyjnymi i w efekcie udało się: karmiłam.- mówi aktorka w rozmowie z Baby by Ann.

Joanna Koroniewska o swoim dzieciństwie

Aktorka konsekwentnie chroni swojej prywatności, jednak w rozmowie z Baby by Ann zdecydowała się opowiedzieć także nieco o swoim dzieciństwie. Teraz sama jest matką i doskonale wie, jak dla dziecka ważna jest rola w życiu obojga rodziców. To szczególnie ważne dla aktorki, która jak sama wyznała wychowała się w rozbitej rodzinie, co z pewnością odbiło się na jej dalszym życiu.

Ja sama wychowywałam się bez ojca, więc wiem, jak bardzo to jest istotne, jak pomaga budować relacje z chłopakami. Janka w tej kwestii radzi sobie świetnie, ma wielu kumpli-wyznała Joanna Koroniewska.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pobrali się w 2014 roku i są szczęśliwymi rodzicami dwójki wspaniałych córek. Myślicie, że zdecydują się na wspólną okładkę z dziećmi?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska opowiedziała o trudach macierzyństwa.

Joanna Koroniewska

Gwiazda bała się, że nie podoła w roli mamy.

Joanna Koroniewska

Teraz jest szczęśliwą matką dwóch córek.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sylwia Przybysz jest w ciąży? 20-latka przez to miała odmówić udziału w „Tańcu z Gwiazdami”
  2. Blanka Lipińska poszła do łóżka z kobietą. Autorka erotycznych powieści opowiedziała o swojej biseksualności
  3. Wiktoria Sypucińska zmieniła się nie do poznania. Jak teraz wygląda?
  4. Daniel Martyniuk się rozwodzi, koniec rodzinnej sielanki. „Fu** off z taką dziewczyną!”
  5. Młodzi chłopcy nie mają wstydu. Składają Roksanie Węgiel onieśmielające propozycje