Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Julia Wieniawa o mężczyznach: „Faceci boją się takiej niezależnej, twardej, żelaznej rury”
Martyna Szabłowska
Martyna Szabłowska 16.10.2019 15:08

Julia Wieniawa o mężczyznach: „Faceci boją się takiej niezależnej, twardej, żelaznej rury”

Esmeralda
fot. screen youtube.com Univiso

Julia Wieniawa to piękna kobieta, która swoje miłosne zawody przeżywała na oczach całej Polski. Aktorka była związana z Antkiem Królikowski, a niedługo później z Baronem. Teraz gwiazda postanowiła wypowiedzieć się na temat mężczyzn, a jej słowa nie spodobają się wszystkim: „Faceci boją się takiej niezależnej, twardej, żelaznej rury”.

Julia Wieniawa często pojawia się w mediach nie tylko ze względu na swoją karierę aktorską. Życie uczuciowe celebrytki budzi równie duże zainteresowanie co jej role. Gwiazda opowiedziała o mężczyznach w rozmowie z Faktowi. Jej słowa są ostre jak brzytwa.

Julia Wieniawa o związkach

Po zakończeniu ostatniego związku Julia Wieniawa postanowiła opowiedzieć jak to być znowu singielką. Okazuje się, że celebrytka ma kłopoty ze znalezieniem drugiej połówki, ponieważ mężczyźnie… się jej boją.

Zauważyłam też, że faceci się mnie boją. Mojej osoby, jako takiej niezależnej, twardej, żelaznej rury. Boją się tej popularności mojej — żali się młoda gwiazda.

20-latka dostrzega w swojej sławie przeszkodę dla znalezienia miłości. Zauważa, że mężczyźni boją się z nią związać. Julia Wieniawa opisała Faktowi, jak przebiegają jej próby znalezienia towarzysza życia:

– Już nieraz się z tym zetknęłam, że ktoś mi mówił: „Julia, to nie jest mój świat. Nie chcę być w błysku fleszy”. Rozumiem to, ale czasami mi to uniemożliwia fajne relacje. To są te ciemne strony, ale nie mogę narzekać — podsumowuje Julia Wieniawa.

julia wieniawa

Mężczyźni boją się Julii Wieniawy?

– Zauważyłam też, że faceci się mnie boją. Mojej osoby, jako takiej niezależnej, twardej, żelaznej rury. Boją się tej popularności mojej.

Julia Wieniawa wprost też wyjawiła czy z kimś aktualnie randkuje:

Teraz z nikim się nie spotykam, jeżeli mam być szczera — wyjawiła. – Nawet z nikim nie piszę, nie flirtuję. Nic. Zero. Nie mam ani czasu, ani żadnego obiektu westchnień.

Julia Wieniawa w 2018 roku rozstała się z Antonim Królikowskim. Jej następny związek z muzykiem Aleksandrem Milwiw-Baronem również niedawno się zakończył. Okazuje się, że od tego czasu gwiazda ma kłopoty ze znalezieniem kolejnego chłopaka.

– Natomiast jak kiedyś byłam na jakieś randce, to nie skupiałam się na tym, co ktoś do mnie mówi, tylko patrzyłam kątem oka, czy nikt mi nie robi zdjęć. Nie chcę być femme fatale, a to robią ze mnie media. Miałam tylko dwa związki – żali się Julia Wieniawa.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

julia wieniawa

Julia Wieniawa wyznała, że mężczyźni się jej boją.

julia wieniawa w ciąży

Gwiazda nie jest aktualnie w żadnym związku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wyższa płaca minimalna uderzy w dzieci. Maluchy zostaną bez pieniędzy
  2. Piękna gwiazda wzięła ślub na Hawajach. Pokazała męża, a fanki oszalały na jego punkcie
  3. Własnoręcznie wykonał pierścionek zaręczynowy. Gdy pokazał go w internecie, wszyscy zaczęli współczuć jego narzeczonej
  4. Jamnik skrzyżował się z Golden Retrieverem. Ich szczeniak wygląda bardzo dziwnie, ale i uroczo
  5. Minęły 3 lata od jego śmierci. Wygląd grobu Andrzeja Kopiczyńskiego „Czterdziestolatka” wywołuje ciarki
  6. Tata kopał grób dla swojej przedwcześnie zmarłej córki. Nagle z trumny obok usłyszał płacz