Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Kalina Jędrusik była nazywana polską Marilyn Monroe. Mało kto wie o tragedii, jaka ją spotkała
Martyna Szabłowska
Martyna Szabłowska 17.05.2020 10:26

Kalina Jędrusik była nazywana polską Marilyn Monroe. Mało kto wie o tragedii, jaka ją spotkała

kalina jędrusik
fototeka.fn.org.pl

Kalina Jędrusik to bez wątpienia jedna z największych ikon PRL-u. Swoimi rolami oczarowała miliony Polaków, była nawet zwana polską Marilyn Monroe! Okazuje się jednak, że w życiu osobistym spotkała ją poważna tragedia, o której mało kto wiedział. Po utracie dziecka pocieszenia szukała w ramionach mężczyzn.

Kalina Jędrusik miała wszystko w życiu zawodowym — osiągnęła ogromny sukces w swojej karierze i była uwielbiana przez reżyserów oraz widzów w całym kraju. Jej życie prywatne wcale jednak nie było usłane różami, a gwiazdę spotkała tragedia, o której mało kto wie.

Kalina Jędrusik poroniła

Życie prywatne Kaliny Jędrusik było dość kontrowersyjne. Aktorka związała się z mężem starszej koleżanki po fachu, Stanisławem Dygatem. Przez pewien czas we troje, mąż, żona i kochanka, mieszkali nawet pod jednym dachem.

Okazuje się, że niedługo po ślubie ze Stanisławem Dygatem Kalina Jędrusik przeżyła tragedię. Zaraz po porodzie straciła dziecko, a lekarze musieli walczyć o jej życie. Przez to aktorka do końca życia była bezpłodna. Była to dla niej ogromna tragedia, która wywarła na aktorkę duży wpływ.

  1. Magda Gessler ma sobowtóra? Do sieci trafiło zdjęcie, wiemy kim jest tajemnicza kobieta
  2. Wyciekło oficjalne rozporządzenie premiera. Od poniedziałku wielkie zmiany, wszystko jest już jasne
  3. Niewyobrażalna tragedia, znaleziono dwa ciała. Na miejscu pracuje policja

Naczelna skandalistka PRL-u

W biografii Kaliny Jędrusik napisanej przez Dariusza Michalskiego autor twierdzi, że wizerunek aktorki jako seksbomby miał być dla niej potwierdzeniem własnej kobiecości po tragicznej operacji, która skończyła się dla gwiazdy bezpłodnością.

Gdy Kalina Jędrusik przeżywała swoje liczne romanse, nie istniały tabloidy, ani paparazzi. Nie obyło się jednak bez skandali. Głośno było o tym, że Stanisław Dygat dla aktorki porzucił żonę i córkę oraz pozwalał na jej romanse.

Kalina Jędrusik pozostanie ikoną lat sześćdziesiątych, a jej dorobek artystyczny wciąż inspiruje kolejne pokolenia. Mimo tego, że jej życie prywatne wciąż wzbudza emocje, jej role również nie odchodzą w cień.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kalina jędrusik: zdrada

Aktorka jest niekwestionowaną ikoną.

Kalina Jędrusik

Kalina Jędrusik przeżyła tragedię.

Kalina Jędrusik

Aktorka była nazywana polską Marilyn Monroe.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wielka manifestacja w Warszawie. Górnicy odwołali swój udział w proteście
  2. Szumowski zabrał głos. Powiedział o końcu epidemii w Polsce
  3. Czy kobiety w ciąży powinny mieć dostęp do bezpłatnych leków?
  4. Spektakularna oferta w Pepco. Można ubrać się za kilka złotych, ale tylko do konkretnej daty
  5. Jurorka „Tańca z Gwiazdami” potwierdziła doniesienia. Teraz cała Polska zna prawdę
  6. Pilna interwencja policji podczas Strajku Przedsiębiorców. Co się wydarzyło?