Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Kim jest żona Ryszarda Rynkowskiego? Ukrywał ją, różnica wieku między nimi jest bardzo duża
Martyna Pałka
Martyna Pałka 04.01.2022 11:51

Kim jest żona Ryszarda Rynkowskiego? Ukrywał ją, różnica wieku między nimi jest bardzo duża

TRICOLORS/East News

Ryszard Rynkowski po śmierci pierwszej żony Hanny zakochał się bez pamięci w swojej dużo młodszej fance. Para przez długi czas ukrywała swój związek, ale w końcu w 2006 roku wzięła ślub. Kim jest żona Ryszarda Rynkowskiego?

Piosenkarz przez cztery lata opiekował się chorą na raka żoną Hanną. Po śmierci ukochanej przez długi czas pozostawał wdowcem, aż w końcu poznał swoją obecną 22 lata młodszą partnerkę. Kim jest żona Ryszarda Rynkowskiego?

Kim jest żona Ryszarda Rynkowskiego?

Artysta przed poznaniem swojej obecnej żony, był mężem Hanny. Piosenkarz z poświęceniem zajmował się swoją chorą na nowotwór ukochaną. Niestety kobieta zmarła, a sam wokalista przez 10 lat pozostawał wdowcem. Dopiero wtedy poznał o 22 lata młodszą fankę Edytę, która od razu wpadła mu w oko. Para pierwszy raz spotkała się podczas podpisywania autografów przez Ryszarda Rynkowskiego.

Kobieta była ogromną fanką wokalisty. Po podpisaniu autografu, podczas którego złapali kontakt wzrokowy, Edyta zadzwoniła do hotelu, gdzie zatrzymał się artysta i poprosiła o kontakt z jego pokojem. Dzięki temu zakochani umówili się na kawę. Początkowo para ukrywała swój związek.

-Nie chciałem o nim mówić przed podjęciem ostatecznej decyzji. Mieliśmy z Edytą wątpliwości, bo różnica wieku między nami wynosi 22 lata. Pamiętam, jak umówiliśmy się na pierwszą randkę. Zapytałem, gdzie chciałaby pojechać. Ona, że do Krakowa. Dla mnie to była groza, bo Edyta wyglądała jak wspaniała dziewczyna. A obok niej szedł taki stary z brzuchem. Trzymaliśmy się z metr od siebie. Nie dlatego, że się jej wstydziłem, tylko że była taka atrakcyjna w stosunku do mnie — powiedział Ryszard Rynkowski podczas rozmowy z magazynem „Viva”

Wszystko zmieniło się w 2006 roku, kiedy zakochani ogłosili swój związek światu i wzięli ślub. Później na świat przyszedł ich synek Ryszard Junior. Narodziny chłopca były traktowane przez wokalistę jak cud, ponieważ para bardzo długo starała się o dziecko.

W małżeństwie Ryszarda Rynkowskiego i jego żony Edyty był też pewien kryzys. W 2016 roku wokalista podejrzewał ukochaną o romans z księdzem. Po wszystkim artysta chciał targnąć się na swoje życie i pijany wymachiwał bronią w towarzystwie swojego 8-letniego synka. Gwiazdor otrzymał niezbędną pomoc psychiatryczną, a także karę grzywny za nielegalne posiadanie amunicji. Całe szczęście para przetrwała kryzys i znów cieszy się udaną relacją.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Sara James pochwaliła się zdjęciem z mamą. Pani Arleta wygląda jak siostra piosenkarki
  2. Dominika Gwit niknie w oczach. Fanka pod najnowszym zdjęciem całej sylwetki: „Mega widać różnicę”