Silver.Lelum.pl > Gwiazdy > Aktor „Klanu” toczy wojnę o dzieci. Media podają, że gwiazdor nie chce, by widywały się z rodziną zmarłej żony
Marta Kulik
Marta Kulik 03.10.2019 19:08

Aktor „Klanu” toczy wojnę o dzieci. Media podają, że gwiazdor nie chce, by widywały się z rodziną zmarłej żony

sanatorium miłości
fot. filmpolski.pl

Klan: aktor serialu toczy wojnę o dzieci. Nie chce, by widywały się z rodziną zmarłej żony. Sprawa trafiła do sądu, a szwagierka mężczyzny zdradza szczegóły na temat ich relacji.

Jacek Borkowski, aktor znany z serialu Klan zmaga się ze skomplikowaną sytuacją rodzinną. Po śmierci żony relacje ze szwagierką i teściową znacznie się pogorszyły, a kobiety nie widują dzieci aktora.

Klan: Jacek Borkowski

W 2016 roku Jacek Borkowski stracił trzecią żonę Magdalenę Gotowiecką. Kobieta zmarła na białaczkę, a aktor został z dwójką dzieci: 16-letnim dziś synem Jackiem i 13-letnią córką Magdą. Pociechy aktora nie mogą jednak liczyć na kontakt z rodziną ze strony mamy. Z powodu wielu nieporozumień, także finansowych, sprawa trafiła do sądu.

-Jeden z sędziów określił to tak, że jego męska duma została urażona, gdyż bez jego zgody i wiedzy śmiałam wypełnić ostatnią wolę siostry. Pewnie dlatego wymyśla niestworzone historie na temat mnie i mamy — mówiła Adriana Gotowiecka Twojemu Imperium.

klan

Teściowa gwiazdora Klanu miała także zaciągnąć dług na potrzeby rodziny aktora. Jak podaje pomponik.pl, decyzją sądu mężczyzna miał spłacić jedną ratę pożyczki, jednak odwołał się od wyroku. W rozmowie z Twoim Imperium Adriana Gotowiecka opowiadała, że jeszcze przed śmiercią siostry ich relacje były napięte. Aktor miał być niezadowolony, gdy żona zapraszała do domu gości. Kobieta wierzy jednak, że gdy dzieci pary będą pełnoletnie, same zdecydują, czy chcą mieć kontakt z rodziną matki.

Kim jest Jacek Borkowski?

Jacek Borkowski jest aktorem i wokalistą. Największą rozpoznawalność przyniosła mu rola Piotra Rafalskiego w Klanie. Występował jednak w wielu innych produkcjach serialowych i filmowych, takich jak Pierwsza miłość, Świat według Kiepskich, Na dobre i na złe, Pensja pani Latter czy Misja specjalna.

klan

W 2009 roku gwiazdor występował w programie Polsatu, Jak oni śpiewają, gdzie zajął ósme miejsce. Swoim głosem dubbingował też filmy takie jak Pinokio, Dzwonnik z Notre Dame II, Pokój z widokiem i Książę Egiptu. Można go usłyszeć także na kilku płytach z kolędami i piosenkami patriotycznymi. Córką aktora z pierwszego małżeństwa jest Karolina Borkowska, absolwentka dziennikarstwa, która przez kilka lat grała córkę lekarza Bruna w Na dobre i na złe.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lidl naprędce wycofuje produkt. Zagraża życiu klientów
  2. Żona Zbigniewa Wodeckiego zarządza jego majątkiem. Podjęła ważną decyzję
  3. Młoda para pokazała zdjęcie przed i po weselu. Na drugim ciężko ich rozpoznać
  4. Wyszła na spacer z psem. Po powrocie zauważyła, że do psiej sierści ktoś się przyczepił
  5. Nie żyje Jan Kobuszewski
  6. Kiedy ksiądz powiedział Ewelinie, ile żąda za udzielenie ślubu, kobieta zdębiała. Takiej chciwości jeszcze nie widziała w swoim życiu

Źródła: pomponik.pl, Twoje Imperium